מותג פיטנס מתרחב לתחום תחליפי הלחם עם פריכיות דקות ונימוחות!

צהרים נינוחים לכולנו,

הבוקר חוויתי קצת משברון. ככה שאחרי החגים. לא התחשק לי ללכת לעבודה. לא לקחת איתי אוכל. אז זרקתי לתיק את הפריכיות החדשות שקיבלתי לנסות מבית פיטנס, יוגורט שהיה לי בבית, במקרר המשרד חיכו לי זיתים מיום האתמול וכמה קרעי לבבות חסה. הייתי עסוקה בטירוף, בכל זאת שנת הלימודים האקדמית נפתחת בקול תרועה ביום ראשון הקרוב והלחץ בעיצומו.

בשעה 12 ,צהרי היום נזכרתי לאכול משהו. פתחתי את החבילה של הפריכיות וראיתי כי טוב, מה זה טוב. מושלמות. דקיקות, טעימות וכיף לאכול אותן עם משהו מעל, וגם ככה. פינוקים קטנים של רגעים ביום.

מומלץ עם קוטג, גבינה לבנה, טחינה, אבוקדו, ירקות ליד. וגם לבד ככה עם כוס קפה והכי טעים עם ריבה ביתית. נותן טעם של עוד.

ממליצה באהבה. קראו פרטים נוספים כאן בפוסט והתבשמו בתמונות.

מותג פיטנס מתרחב לתחום תחליפי הלחם עם פריכיות דקות ונימוחות!

חדש! פיטנס פריכיות דקות דקות וטעימות טעימות עם מרקם נימוח במיוחד!

סוף סוף ניתן לשלב בארוחת הבוקר והערב תחליף לחם גם דיאטטי וגם טעים במיוחד עם ממרח ואפילו בלי. נסטלה מרחיבה את מותג פיטנס לתחום תחליפי הלחם, ומשיקה פריכיות  טעימות  במיוחד! הפריכיות דקות ובעלות מרקם נימוח ומפתיע. כל פריכית מכילה דגנים מלאים, 15 קלוריות לפריכית.
ההשקה כוללת 2 מוצרים: פריכיות 3 דגנים, פריכיות 3 דגנים וקינואה.

"שוק תחליפי הלחם צומח מאד ואנו רואים ביקוש רחב מצד הצרכנים למוצרים נוספים בעולם זה. כמובילי תחום הפריכיות בארץ, אנו שמחים להביא בשורה לצרכנים המחפשים תזונה מאוזנת מבלי להתפשר על הטעם. המרקם העדין והנימוח של פריכיות פיטנס משדרג את חוויית האכילה, ומאפשר לאכול ארוחה מפנקת ללא רגשות אשם." מסבירה דפנה ברנר, מנהלת פעילות המאפה באסם-נסטלה.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

כשרות בד"צ העדה החרדית.