מותג טיפוח השיער פול מיטשל יארח בישראל את מעצב השיער האגדי הבינלאומי רוברט קרומינס

מופע חד פעמי בישראל, של האמן ומעצב השיער האגדי הבינלאומי רוברט קרומינס, שיעניק למעצבי שיער ישראלים השראות, טיפים וטכניקות. אירוע הגאלה בישראל יערך ב -2017 .19.2, באוניברסיטת תל-אביב, לכ 1,000 מעצבי שיער מובילים בארץ

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל, יארח בישראל את מעצב השיער האגדי הבינלאומי רוברט קרומיניס, מי שמוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל מעל 30 שנה ומהווה השראה למעצבי שיער ברחבי העולם.
קרומיניס, משמש כיום כמעצב הקריאטיבי – האומנותי העולמי, שמוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל.
אירוע הגאלה בישראל יערך ב 19.2, באוניברסיטת תל-אביב, לכ 1,000 מעצבי שיער מובילים בארץ.

רוברט קרומינס צילום יחצ חול (2)
רוברט קרומינס צילום יחצ חול

 
רוברט  הוא מעצב שיער ממוצא סקוטי הנחשב לאגדה בתעשיית עיצוב השיער העולמית. הוא בעלים של רשת מספרות מצליחה בארה"ב: בסאקרומינן דייגו, בלאס וגאס, ובטולסה ונחשב בקהילה המקצועית בעל ידע, וניסיון מקצועי עם כריזמה רבה ומהווה השראה, ומודל לחיקוי למעצבי שיער ברחבי העולם.
רוברט קרומינס יחצ חול
רוברט קרומינס יחצ חול

 
הוא מוביל טרנדים בעיצוב שיער תחת המוטו "אם אני יכול לעשות את זה – גם אתם יכולים". הוא רכש לעצמו מוניטין בינלאומי כאישיות מובילה בעולם השיער העולמי ששווה לעקוב אחרי פעילותה.
יש לו מוניטין בינלאומי כאישיות בעולם השיער ששווה לעקוב אחר פעילותה, ומשתתף בארה"ב וברחבי העולם באירועי מדיה, ומופעי/תערוכות לעיצוב שיער .
רוברט קרומינס נולד בגלזנו למשפחת מסעדנים, עבד כברמן ותמיד נתפס כשונה. בגיל 24 הוא הבין שהוא צריך לעשות שינוי, נסע ללונדון ומשם לארה"ב עם 200$ בכיס. שהגיע לארה"ב נרשם ללימודי ספרות ומשם הכל היסטוריה.
רוברט קרומינס יחצ חול (2)
רוברט קרומינס יחצ חול

 
רוברט נחשב לאמן אגדתי סמל בתעשיית האומנות החדשנית והאסטרטגית המוכחת ומשמש כאיקון בתעשיית עיצוב השיער ומשמש השראה למעצבי שיער ברחבי העולם, "המוח שלו חד כתער בעל יכולות עסקית ראשונה במעלה ועם הצלחה חסרת פשרות" חשוב לו להיות נאהב, חשוב שלמעצב יהיה לב פתוח לדעתו מעצבי השיער צריכים את האהבה יותר מאשר הלקוחות שלהם.
רוברט הוא איקון אופנה ומתלבש כמו שמתלבש כדי למשוך תשומת לב תמיד יהיה עם כובע מעניין הכובע הוא חלק ממנו בלי כובע הוא מרגיש בתחפושת. הוא טס ברחבי העולם כדי להעביר את משנתו.
"כאשר פול מיטשל בחר בי הוא ראה בי משהו שאני עדין לא ראיתי, שפגשתי את פול מיטשל בפעם הראשונה זה היה כמו לפגוש את ישו הוא גרם לי להאמין בעצמי, הוא הגיבור שלי"
רוברט פתח את המספרה הראשונה שלו לפני 20 שנה ויש לו כיום 8 מספרות ברחבי העולם, חשוב לי לעבוד 3-4 ימים בשבוע כדי להרגיש את הלקוחות וכאשר אני שוכר אנשים לעבודה חשוב לי האהבה האמביציה שלהם.
רוברט קרומינס יחצ חול (3)
רוברט קרומינס יחצ חול

 
במהלך חודש פברואר יערכו שני אירועים ב – 19-20 לחודש, בהם יתארח רוברט קרומיניס.
האירועים יחולקו לשניים:

  • האירוע הראשון: ב 19.2    הוא ערב גאלה מפואר, הכולל ארוחת ערב והדגמה מקצועית של האורח. ההדגמה כוללת: גזירה, צבע, ועיצוב שיער.
  • החלק השני של הביקור שיתקיים ב – 20.2 תכלול סדנת עבודה אישית של רוברט  קרומיניס – עם קבוצה מצומצמת של עד 25 מעצבי שיער, שיזכו לסדנא אישית שבה הוא יעביר את הידע שלו בתחום הגזירות, הכימיה, והסטיילינג.

 
ערכה: נדיה היבא
בכתבה צילומים באישור שימוש היח"צ