מותג הקוסמטיקה המקצועית SR COSMETICS משיקה את ProPhyto Dermal

"הקסם הירוק של הטבע" סדרת תכשירים של מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין

SR COSMETICS משיקה את ProPhyto Dermal–צילום יחצ סדרת מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין

על מסיבת כמהין כבר שמעתם? או הייתם?
באחד הערבים של השבוע שעבר, במזג אוויר סוער, גשום וקר יצאתי לחגוג במסיבה שכולה על טהרת הכמהין במסעדת קוקו במבינו של השף תום אביב, המקום הכי מתאים ולוהט בעיר, להשקת סדרת מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים שמכילה…. ניחשתם נכון – כמהין!!!
מותג הקוסמטיקה המקצועית SR COSMETICS משיקה את ProPhyto Dermal– "הקסם הירוק של הטבע", מדובר בסדרת מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין ובתמציות צמחים נדירות.

SR COSMETICS סדרת מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין. צילום יחצ

SR COSMETICS משיקה את ProPhyto Dermal–צילום יחצ
סדרת מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין

פטריית הכמהין היא הפטרייה היקרה בעולם! מכילה כמות נכבדה של מינרלים, ויטמינים, חלבונים ואנזים, היודע לבודד רדיקלים חופשיים ולמנוע מהם את הנזק לעור.
הסדרה מתעלת את כוחות הריפוי הגלומים בצמחי המרפא ומשלבת עם תכונות המרכיבים של הקוסמטיקה המסורתית. הסדרה מציעה פתרונות למגוון מצבי עור , כמו: גוון בלתי אחיד של מרקם העור, קמטוטים והעדר נפח במתאר הפנים, גירויי עור ברמות שונות ועוד.
בסדרת המוצרים החדשה 4 תכשירים:
פרפיטו דרמל – sr קוסמטיקס מסכה 289 שח צילום יחצ

מסכת קרם מרגיעה פורטה+: Calm Forte+ Cream Mask
מסכת קרם ייחודית פורטה +, מכילה מרכיבים יעילים המטפלים במגוון נזקי עור ברמות השונות. מרכיביה הסינרגטיים, מבוססי שמנים צמחיים וויטמינים מעולם האסתטיקה הרב תחומית. אלה, מסייעים למיום העור ולהרגעתו, תוך הקלה על תסמיני העור היבש האדמומי והמגורה.
מתאים לכל סוגי העור.
מחיר : 289 ₪ , 50 מ"ל
פרופיטו דרמל sr קוסמטיקס קרם יום 289 שח צילום יחצ

קרם יום – ProPhyto Dermal Day Cream
קרם בעל סגולות טיפוליות, המסייעות להרגעת העור, לחידוש מרקמו ולשיפור נזקי עור ברמות השונות. המרכיבים הייחודיים בתכשיר, מקורם במיצוי צמחים סינרגטיים ,אשר בהתאם לסגולותיהם מפעילים מנגנונים, לזירוז תהליכים שיקומיים לשינוי מראה העור.
מתאים לעור מעורב\שמן\בעייתי.
מחיר : 289 ₪ , 50 מ"ל
פרופיטו דרמאל SR קוסמטיקס קרם לילה 289 שח צילום יחצ

קרם לילה- ProPhyto Dermal Night Cream
קרם טיפוח המשלב את חוכמת הטבעעם מרכיבי תמציות צמחיות, להזנת העור וחידוש מרקמו. מרכיביו העיקריים, בעלי ריכוזים אפקטיבים התורמים להגנת העור מנזקי הסביבה, תוך מתן אנרגיה לתאי העור.
מתאים לכל סוגי העור.
מחיר : 289 ₪ , 50 מ"ל

פרופיטו דרמאל sr קוסמטיקס סרום 289 שח צילום יחצ

זיט – אאוט סרום – ProPhyto Dermal Zit- Out serum
סרום טיפולי פעיל, המיועד לתיקון ולשיקום נזקי העור הבעייתי ברמות השונות. מרכיביו הבוטניים נסמכים, על תכונות משקמות של שמנים צמחיים בעלי פעילות אנטי-מיקרוביאלית. הסינרגיה עם המרכיבים הפעילים בתכשיר, תומכת בעיכוב ייצור עודף הסבום בעור הבעייתי, הפחתה באדמומיות, הבהרת כתמים ושיפור נראות מרקם העור.
מתאים לעור מעורב\שמן\בעייתי
מחיר : 289 ₪ , 30 מ"ל

במסעדת קוקו במבינו של השף תום אביב משיקים את סדרת ProPhyto Derma
מוצרי טיפוח מהפכנית לפנים על בסיס פטריית כמהין . צילום: נדיה היבא

אודות SR COSMETICS
מותג הקוסמטיקה המקצועי, שנוסד לפני כ-16 שנים, הינה ברמה בינלאומית, הידועה בתכשירים איכותיים, שאינם מתפשרים הן בנראותם והן במרכיביהם הייחודיים.
החברה שצמחה מתוך חזון, ידע ומקצוענות ע"י גורו בריאות העור – שולי רודריג ,פרצה בשנים האחרונות את גבולות הארץ, למדינות אירופאיות, איטליה, רוסיה, אוקראינה, ארה"ב ועוד.
הסדרות המקצועיות של החברה הינן ברמת השפעה רפואית ומכילים חומרים פעילים מוכחים בפתוח ישראלי. כל סדרות התכשירים נושאים תווי תקן של ייצור GMP תקן איכות ISO ורישיונות משרד הבריאות הישראלי והאירופאי.
תהליכי הייצור, מפוקחים בהקפדה ע"י מחלקת בקרת איכות, אשר שותפים בכל הליך הייצור.
החברה השיקה לאחרונה סדרות של תכשירים לתיקון נזקי עור בכל הרמות ולטיפולי אנטי-אייג'ינג ומזותרפיה. סדרת ה- DMAE המועשרת בשמן זרעי קנאביס, סדרת הפרופיטו-דרמאל: הסדרה הבוטנית המועשרת בשמן פטריית הכמהין, סדרת הקוויאר: המככבת מספר שנים וסדרות להבהרת העור ולטיפול במחלת האקנה.
כל התכשירים משלבים בין טיפולי מכון מקצועיים, לבין טיפולים מתמשכים כשגרת טיפוח יומית על מנת להשיג עור בריא, יפה וצעיר באופן המוכח.
חברת SR COSMETICS מקיימת תמיד! את מה שהיא מבטיחה.
את מוצרי SR Cosmetics ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות
לפרטים נוספים :1-700-700-771
לפייסבוק של SR Cosmetics
לאינסטגרם של SR Cosmetics
לערוץ היוטיוב של SR Cosmetics
ערכה וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היחצ
עקבו אחרי גם באינסטגרם 
בדף הפייסבוק : נדיה היבא
ובקבוצה : מה נשמע? מה חדש?!