מותג הקוסמטיקה הטבעית AmaLurra מציג את "ג'ל סקרב משמש"

ג'ל סקרב משמש של המותג AmaLurra אמה לורה מסייע לטיפול בעור ולטיפוחו, לשמירה על ניקיון העור כדי למנוע התפתחות פצעים, ולטיפול בפצעי אקנה.

מוצרי אמה לורה. צילום - אבי ולדמן

מתכוננים למסיבות סוף השנה והקיץ ???
מותג הקוסמטיקה הטבעית  AmaLurra מציג תכשיר מיוחד לטיפול ולמניעה של פצעים בעור הפנים: "ג'ל סקרב משמש".

נערות ונערים רבים סובלים מפצעי בגרות (אקנה) בגיל ההתבגרות, המופיעים בעיקר על הפנים וגם על הגב, על הכתפיים ועל החזה. שילוב של הפרשת שומנים רבה מבלוטות החלב של העור האופיינית לגיל ההתבגרות, לכלוך והצטברות של תאי עור מתים – גורם לסתימה של זקיקי השערות וכתוצאה מכך להצטברות של חיידקים ולהיווצרות של פצעים.

מוצרי אמה לורה. צילום – אבי ולדמן

כדי למנוע את היווצרות הפצעים חשוב מאוד לנקות את העור באופן יסודי ויום-יומי על ידי הסרת עודפי השומן, הלכלוך ותאי עור מתים, וכך לפתוח את הנקבוביות ולמנוע היווצרות קומודונים (שחורים) ופצעים.

לקראת מסיבות סוף השנה של בני הנוער,כדי שהעור יהיה חלק ויפה, מציג מותג הקוסמטיקה הטבעית AmaLurra ("אמה לורה") תכשיר מיוחד למניעה של פצעי אקנה ולטיפול בהם –"ג'ל סקרב משמש" לעור הפנים.

אמה לורה – ג'ל סקרב. התכשיר עשוי מחומרים טבעיים בלבד. צילום – אבי ולדמן

 

התכשיר עשוי מחומרים טבעיים בלבד: גרעין משמש טחון דקלגרגירים –המשמשים לפילינג של העור ולניקוי עמוק והסרת התאים המתים. כמו כן מכיל התכשיר ג'ל אלוורה ושמנים אתרים מסוג מנטה ולימון המחטאים את העור ותורמים לרענון ולהרגעה.

ג'ל סקרב משמש  מסייע לטיפול בעור ולטיפוחו, לשמירה על ניקיון העור כדי למנוע התפתחות פצעים, ולטיפול בפצעי אקנה.
מומלץ להשתמש בתכשיר על בסיס יום-יומי בשעות הערב, לאחר ניקוי של העור בסבון טבעי של אמה לורה.

מחיר: 70 ₪ לשפופרת של 75 מ"ל.

מוצרי אמה לורה. צילום: אבי ולדמן

 

מוצרי "אמה לורה" הם פרי פיתוח של הנטורופתית ד"ר דורית יוסף המתמחה בקוסמטיקה טבעית ובטיפול בבעיות עור. המוצרים מבוססים על שמנים צמחיים, תמציות צמחים, בוץ מים המלח ועוד, ללא כל דטרגנטים. בין המרכיבים במוצרים: שמן זית, שמן קוקוס, חמאת שיאה, ג'ל אלוורה, זרעי רימונים, אדמת חוואר צהובה ועוד.

את מוצרי "אמה לורה" אפשר להשיג בחנות "אמה לורה"
ודרך האתר:   http://www.ama-lurra.com.
לפרטים על מיקום החנות בטל'077-3214063.

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ