מותג הטיפוח ניוטרוג'ינה מציג סדרת מוצרים בעלי לחות מיידית שנשארת לאורך זמן

מותג הטיפוח המוביל ניוטרוג'ינה מציע יופי של חורף עם מגוון מוצרים ייעודיים המכילים לחות גבוהה ואידיאליים לשימוש בעונת החורף.

ניוטרוג'ינה מציג סדרת מוצרים בעלי לחות מיידית שנשארת לאורך זמן צילום: יחצ

מכירים את תחושת היובש בעור בתקופות הקרות?
החורף הגיע והעור שלנו מתחיל להגיב בהתאם..הלחות יורדת, מזג האוויר נעשה יבש וקר וזה משפיע על עור הגוף והפנים שמתייבש ומאבד מגמישותו.
המפתח לפתרון הוא לחות! הענקת לחות גבוהה לעור תגן עליו מפני היובש ונזקי מזג האוויר..
מותג הטיפוח המוביל ניוטרוג'ינה מציע יופי של חורף עם מגוון מוצרים ייעודיים המכילים לחות גבוהה ואידיאליים לשימוש בעונת החורף.

ניוטרוג'ינה מציג סדרת מוצרים בעלי לחות מיידית שנשארת לאורך זמן
צילום: יחצ

 
תחליב גוף מועשר לעור יבש רגיש ומגורה, ללא בישום מסדרת ®Deep Moisture – הנוסחה הנורבגית®
תחליב גוף לשימוש יומיומי, מתאים לעור עדין מאוד. תחליב הגוף נספג מיידית בעור ומעניק פי 3 לחות למשך 48 שעות. מכיל את הנוסחה הנורבגית שהוכחה כמספקת לחות לשכבות העמוקות באפידרמיס, היכן שהלחות דרושה ביותר לעור. לעור מוגן, רך למגע, נעים ומלא לחות.
מחיר מומלץ לצרכן: 44.60 שקלים ל 400 מ"ל.
תחליב גוף מועשר לעור יבש מסדרת מסדרת ®Deep Moisture- הנוסחה הנורבגית®
תחליב גוף לשימוש יומיומי הפועל בעומק העור (השכבה העליונה של האפידרמיס) ומעניק לו את הלחות המיטבית כבר מהשימוש הראשון למשך 48 שעות. הכוח המיוחד שלו: הנוסחה הנורבגית, בעלת רכיב פעיל החודר לעומק של עד 10 שכבות לתוך העור ומעניק לחות במקומות בהם היא הכי נדרשת.כבר מהשימוש הראשון ולמשך 48 שעות העור מועשר בלחות, יפה ובעל מראה בריא.
מחיר מומלץ לצרכן: 44.60 שקלים ל 400 מ"ל.
ניוטרוג'ינה קרם ידיים מרוכז, מבושם- הנוסחה הנורבגית®
צילום: נדיה היבא

 
קרם ידיים מרוכז, מבושם- הנוסחה הנורבגית®
מעניק לחות מיידית לעור שנשארת גם לאחר שטיפה. הקלה מיידית לידיים יבשות או סדוקות מותיר את הידיים רכות יותר וחלקות יותר למגע.הכמות המרוכזת של הקרם מספיקה ליותר מ-200 שימושים.
מחיר מומלץ לצרכן: 35.30 שקלים ל 50 מ"ל.
ניוטרוג'ינה שפתון לחות עם מקדם הגנה SPF20 – הנוסחה הנורבגית®
צילום: נדיה היבא

 
שפתון לחות עם מקדם הגנה SPF20 – הנוסחה הנורבגית®
מוסיף לחות ומגן על שפתיים יבשות וסדוקות, עם נוסחא עתירת לחות השומרת על שפתיים בריאות ורכות. מכיל SPF 20 ללא תחושת שמנוניות.
מחיר מומלץ לצרכן: 25.20 שקלים.
רופאי העור בארצות-הברית העניקו לניוטרוג'ינה® אישור דרמטולוגי בשנת 1967. לפני ארבעים שנה רכש תאגיד התרופות ג'ונסון & ג'ונסון את המותג ומאז נהנה ניוטרוג'ינה® מהמעבדות הכי מתקדמות, ומפגין חדשנות טכנולוגית בכל הקשור בטיפוח. כיום, ניוטרוג'ינה® הוא מותג טיפוח הפנים המוביל בארה"ב, ששם לעצמו כמטרה לספק פתרונות אמיתיים לטיפוח העור.
ערכה וצילמה: נדיה היבא
הכתבה גם צילומים באישור שימוש היחצ