מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM משיק את קבוצת הפריטים החדשנית WARM ME UP קולקציית סתיו-חורף 16-17

פריטי הקבוצה מבוססים על בד ייחודי אשר מונע חשמל סטטי ומעלה את טמפרטורת הגוף ברגע הלבישה בין מעלה אחת לשלוש מעלות ובכך מחמם את הגוף. הפריטים מתאפיינים ברכות מלטפת וגמישות רבה ומעוצבים בסגנון אלגנטי ומודרני אשר מחמיא לגזרה הנשית.

ETAM, מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי המוביל, משיק במסגרת הקולקצייה החדשה לעונת סתיו-חורף 16-17, את קבוצת הפריטים החדשנית WARM ME UP, כחלק מקטגוריית בגדי הפנאי שהרשת מציעה.
הקולקציה נוצרה על ידי טכניקה חדשנית, הנחשבת לפורצת דרך בעולם ההלבשה התחתונה העולמי, ומספקת פריטים מחממים שהינם דקים ונוחים.
קבוצת הפריטים החדשנית WARM ME UP של ETAM נחשבת לפורצת דרך בעולם ההלבשה התחתונה הבינלאומי וכוללת בתוכה פריטי בייסיק מחממים כגופיות טרמיות, טי שרט עם שרוול קצר וארוך ומכנסיים.

קולקציית WARM ME UP, ETAM, קרדיט צילום- רודריגו מייקל
קולקציית ETAM. קבוצת פריטים חדשנית WARM ME UP צילום: רודריגו מייקל

פריטי הקבוצה מבוססים על בד ייחודי אשר מונע חשמל סטטי ומעלה את טמפרטורת הגוף ברגע הלבישה בין מעלה אחת לשלוש מעלות ובכך מחמם את הגוף.
הפריטים מתאפיינים ברכות מלטפת וגמישות רבה ומעוצבים בסגנון אלגנטי ומודרני אשר מחמיא לגזרה הנשית.

במסגרת קבוצת WARM ME UP מציע המותג פריטי בייסיק כגופיות טרמיות, טי שרטים עם שרוול קצר וארוך ומכנסיים, המגיעים בגווני שמנת,שחור ואפור.

pizap.com14831803146731
קולקציית ETAM. קבוצת פריטים חדשנית WARM ME UP צילום: רודריגו מייקל
מימין לשמאל: 149.90 ש"ח, 109.90 ש"ח, 149.90 ש"ח

 
מותג הלבשה התחתונה הצרפתי Etam פותח בשנת 1916. וכיום בעל 550 חנויות ברחבי העולם, עם חנות דגל בפריז, שהיא החנות הגדולה ביותר באירופה להלבשה תחתונה.
לדף הפייסבוק של איתם ישראל ETAM
בארץ קימיים שני סניפים הממוקמים בקניון איילון,רמת גן ודיזנגוף סנטר,תל אביב.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ