מורן אטיאס נבחרה לפרזנטורית קניון הדר ירושלים

בוקר טוב

מורן אטיאס הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים צילום אסף לוי (1)

מורן אטיאס הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים צילום אסף לוי (2)

מורן אטיאס הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים צילום אסף לוי (4)

השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס
נבחרה כפרזנטורית של קניון הדר בירושלים

השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, נבחרה כפרזנטורית לשנת 2020 של קניון הדר, בירושלים. הקמפיין בכיכובה של אטיאס יעלה לקראת חודש אפריל 2020, בהשקעה של חצי מיליון ₪, לרגל חג הפסח ולרגל השקות קולקציות אביב קיץ 2020. הקמפיין יכלול בין היתר: שלטי חוצות, דיגיטל, מודעות במגאזינים, ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

לדברי לירון אלקיים מנהלת קניון הדר: "הבחירה במורן אטיאס היא חלק מהאסטרטגיה של הקניון להמשיך ולתמוך בחנויות, בפעילויות והאטרקציות שקניון, מיתוג והגדלת החשיפה ברמה הארצית והמקומית, בקרב משפחות, נשים וגברים. לדבריה: "מורן אטיאס מייצגת הצלחה בינלאומית יחד עם ערכים ישראליים ושורשים. אטיאס מייצגת את החוזקה הנשית, הצלחה, העצמה, תרומה לקהילה ואופנתיות – ערכים המתכתבים לקניון".

אטיאס הפכה להצלחה מסחררת באיטליה ובמשך שש שנים בארץ המגף הגישה תוכניות טלוויזיה פופולאריות, שיחקה בסרטים והייתה דוברת עיריית מילאנו. בשנים האחרונות אטיאס מנהלת קריירת משחק מרשימה בהוליווד בתפקידים ראשיים בסדרה המצליחה הרודן של FX, התרסקות ב Stars, ובסדרה הכפר של NBC. אטיאס שיחקה בסרטים מול אדריאן ברודי, ראסל קרואו וליאם ניסן וכעת נמצאת בחוזה פיתוח עם FX.

עבודתה ההומניטרית ענפה – אטיאס חילצה עשרות נפגעים לאחר רעידת האדמה בהאיטי ועזרה להקים את בית הספר התיכון הראשון שהיום מאכלס מעל 2000 תלמידים. אטיאס גם הקימה מיזם נשים בשם MeFirst שמקדם הזדמנויות עבור נשים.

קניון הדר, הנמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל”ן וחברת כלל נדל”ן, ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים. הקניון משתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 26,000 מ”ר, עם מעל ל- 120 חנויות המתפרשות על ארבע קומות של מסחר וחמש קומות של חניה.