מורה פרטי לגרפיקה דתי

בחורה עם מחשב נייד

מורה פרטי לגרפיקה דתי

אתם רוצים ללמוד תורה וזה מצוין אך אתם רוצים גם לרכוש מקצוע בכדי שתוכלו לפרנס את המשפחה שלכם בכבוד, ללמוד משהו פרטי שקשור לכישרונות שיש לכם אם מדובר בכשרון לציור, להמצאת רעיונות כדי להעביר מסרים מסויימים, אם אתם אוהבים סוגי כתב ומבינים שכל סוג ככל הנראה נועד למטרות אחרות, אז בואו נסו ללמוד עיצוב גרפי במסלול שנועד לחרדים, המסלול הזה יהיה בדיוק בשבילכם ולא יפריע לאורח החיים שלכם.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

מורה פרטי לגרפיקה דתי קורס מיוחד לחרדים בשיטת אחד על אחד

כשאתם לומדים בשיטת אחד על אחד זה לא אמור להפריע לאורחות החיים שלכם בשום דרך וחשוב שתדעו את זה. דרך קורס עיצוב גרפי לחרדים אתם בוחרים שעה ויום שמתאימים לכם, שאתם תוכלו להתחייב אליהם, אלא אם כן יש דבר חריג, ובשעה הזו אתם תתחילו ללמוד כל מה שנמצא בתוכנית ללימודי עיצוב גרפי מול מורה מומחה ומקצועי אחד על אחד. כל מה שאתם צריכים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט ואם יהיו לכם גם אוזניות מה טוב

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

מורה פרטי לגרפיקה דתי ללמוד בהתאם לצרכים השונים

אתם תלמדו במהלך הקורס דברים שקשורים לעולם שלכם ושיהיה לכם צורך בהם, תלמדו על תורת האותיות, טיפוגרפיה, תלמדו על תורת הצבעים, פנטונים, איזה צבע להתאים לאיזה צבע, צבעים משלימים, צבעים חמים קרים, תלמדו על הכלים בתוכנות הגרפיות השונות, אתם תתרגלו איתם, אתם תבצעו שיעורי בית ואיתם וככל שיעבור הזמן ואתם תמשיכו לתרגל, אפילו תוכלו להתמחות בהם ותשימו לב שיצירות גרפיות שלקח לכם בהתחלה הרבה זמן לעשות, בזכות הכרת הכלים בתוכנה, ייקח לכם הרבה פחות זמן, אתם תלמדו איך לבנות נכון סקיצה, איך לעבוד נכון עם שכבות, למה שמירה היא כל כך חשובה, תלמדו לעבוד עם תמונות, לנעול תמונות, לעשות מניפולציות שונות על תמונות גם בתוכנת פוטושופ וגם בתוכנת האילוסטרייטור ובתוכנות אחרות.

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

לעבוד קשה ולהצליח

תהו חייבים להשקיע לא מעט ולתרגל בלי סוף את מה שתלמדו, תשקיעו בעבודותיכם, המורה גם ישים לב ויעלה לכם את הרף, כיף ללמד אדם שמראה נכונות ללמוד ואפילו הרבה יותר מזה.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/