מורים פרטיים לאילוסטרייטור

בחורה עם מחשב נייד

מורה פרטי לאילוסטרייטור שיעורים פרטיים ILLUSTRATOR הדרכה אילוסטרייטור אחד על אחד

ללמוד בצורה פרטית ואישית אונליין את אילוסטרייטור כל מה שרציתם לדעת על תוכנת האילוסטרייטור כולל סרטוני הסבר מדהימים שהכנו במיוחד עבורכם, אם אתם שואלים מה זה אילוסטרייטור משמע אתם אוהבים ומתעניינים בעולם העיצוב הגרפי, כיום אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה השימושית ביותר בעולם העיצוב גרפי, ציור, וכמובן עולם האופנה, יצרנית התוכנה חברת אדובי חילקה את נושאי העיצוב למספר נושאים ושמה את תוכנת האילוסטרייטור במרכז ליצירת מיניפולציות עם קווים וצורות, התוכנה מאפשרת לכם לקחת כל קוו או צורה ולבצע בו שינויים על ידי משיכה של הנקודה לכל מקום ולכל צורך, התוכנה נחשבת לתוכנה וקטורית לעומת תוכנת הפוטושופ שהתחשיב של המידע מבוסס על פיקסלים, לכל תוכנה היתרונות והחסרונות שלה, אמנם תוכנת פוטושופ נחשבת לפופולרית יותר בעולם העיצוב רב תחומי אך עדיין לא מסוגלת לבצע גרפיקות שרק אילוסטרייטור יודעת לבצע.

מורה פרטי לאילוסטרייטור מה זה גרפיקה ממוחשבת וקטורית מה זה וקטורים קצת סדר בעולם העיצוב הגרפי

לימודים אונליין אחד על אחד בצורה איית ופרטית וקטורים התחשיב שלהם הוא צבע על פני התפזרות של שטח מלא, לעומת פיקסלים שזה נקודות מידע ביחס לשטח, ככל שמגדילים או מקטינים פיקסלים נוצר צמצום של מידע או מתיחה של מידע, עקב השימוש בשינוי של פיקסלים הגרפיקה נעשית לא ברורה והתמונה נהפכת להיות מטושטשת לעומת גרפיקה שבנויה מוקטורים אין את הבעיה הזאת בכלל, תוכלו להגדיל או להקטין גרפיקה וקטורית ללא בעיה ועדיין יראו את זה בהדפסה בצורה טובה או באתר אינטרנט שצריך קבצים מכווצים יותר למהירות דפי האתר. זאת אחת הסיבות שמעצבים לוגואים אך ורק בתוכנות וקטוריות ולא בתוכנת הפוטושופ כדי לא לפגוע בתהליך המיתוג הגרפי ושהנראות תראה בצורה יפה ונקייה. נוכל לראות גרפיקות וקטוריות באין ספור תחומים של העיצוב הרב תחומי החל באיור וציור גרפי ועד לשרטוטי אופנה או הדמיות דיגיטליות שונות בתוכנות של אדריכלים ושרטטים. התוכנה מדברת אותה שפה וקטורית עם תוכנות וקטוריות אחרות ומאפשרת סנכרון מדהים עם תוכנות אוטוקד או רוויט. בעולם העיצוב הגרפי תהליכי מיתוג גרפי יבוצעו אך ורק בתוכנת האילוסטרייטור בלבד ולא בשום תוכנה גרפיקה ממוחשבת אחרת.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי  מומלץ לצפייה לכל מי שרוצה להיות חלק מעולם זה

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

[youtube RTNm3jRT6R0]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

מורה פרטי לאילוסטרייטור ללמוד אילוסטרייטור לעיצוב גרפי – מסלול מעצבים גרפיים לתיק עבודות

הכנה לתיק עבודות בתחום כמו שציינו והסברנו קודם בעולם העיצוב הגרפי תוכנת  ILLUSTRATOR CC  תופסת משקל רחב מאוד. מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקאים מלמדים את אילוסטרייטור כתוכנה המרכזית לעיצוב ובניית תדמית עסקית, לוגואים ובניית תהליכי מיתוג, עיצוב והכנת גרפיקה לאריזות דפוס ועוד אין ספור תחומים. תוכלו לראות אין ספור סרטונים שהכנו עבורכם במיוחד בעמוד קורס אילוסטרייטור הסרטונים מוסברים בשפה העברית ומתארים את הקלות שבשימוש של התוכנה מספר אחת בעולם העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו. שיעורי ההסבר חינם מסבירים על הקלות בשימוש בתוכנה ומה שאפשר לעשות במידה ואתם יצירתיים מספיק כדי לשלב פקודות שונות בתוכנה. כמובן ככל שתלמדו את התוכנה לעומק כולל טכניקות עיצוביות תוכלו לעצב כל מה שבסיסו קו וצורה החל מעיצוב לוגו בדמוי פרח ועד דמויות מסחריות אחרות. תיק העבודות של מעצבים הגרפיים כתנאי לקבלה לעבודה במשרדי פרסום או כפרילנסרים עצמאיים כולל בתוכו אין ספור עבודות מתוכנת האילוסטרייטור.

מורה פרטי לאילוסטרייטור תיק עבודות של מעצבים גרפיים דוגמאות רבות שיוצגו יהיו על ידי עיצובים שנעשו באילוסטרייטור

חשיבה יצירתית ופיתוח היצירתיות כיום כדי להתקבל למקומות עבודה או לסירוגין לעבוד כפרילנסרים עצמאיים הדבר הראשון שיבקשו ממכם זה לראות דוגמאות רבות של עיצובים גרפיים שביצעתם בעבר ובהווה, תיק העבודות הוא הכרטיס כניסה היחידי לעולם העיצוב גרפי וההייטק יחדיו. אמנם תקבלו תעודות המעידות שלמדתם במקום מסודר אך בהחלט לתעודות אין משקל בכלל בהחלטה אם תעבדו עם לקוח או שתתקבלו לעבודה כשכירים בחברה שצריכה שירותי עיצוב גרפי. בתיק העבודות בעיצוב גרפי יבדקו כיצד אתם מעבירים מסר בצורה מקצועית.  תיק העבודות בעיצוב גרפי יכלול אין ספור עבודות במיתוג שעשיתם החל מדוגמאות רבות של לוגואים או מודעות פרסום, תהליכי מיתוג ושלבי העבודה בבחירת הסקיצה הסופית, שימוש בדמויות מאוירות להטמעת תהליכי עיצוב בצורה נכונה.  עיצוב לאתרי אינטרנט ושימוש באלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנה ועוד אין ספור דוגמאות של עבודות. מומלץ לשלוח את תיק העבודות בצורה של חוברת ולפרט על כל נושא ונושא מה המטרה בעיצוב ומה ביקשו ממכם לאותו הפרויקט.

מורה פרטי לאילוסטרייטור לימודי אילוסטרייטור לציור דיגיטלי

ללמוד גרפיקה לעבודה בתחום כיום בשוק העבודה ציירים ומאיירים דיגיטליים הם מאוד מבוקשים. כל אתר אינטרנט בו מצוי אייקון או כפתור נעשה על ידי תוכנת האילוסטרייטור בגלל שמשקלי הקבצים הם מאוד נמוכים לעומת משקלי הקבצים בתוכנת הפוטושופ.  אחת הסיבות לציור דיגיטלי בתוכנת האילוסטרייטור ולא בתוכנת הפוטושופ זה הקלות שביצירת ציור דיגיטלי והנוחות בכלי התוכנה לעומת הפוטושופ שהציורים נעשים שם בצורה לא נוחה וללא ערך בשוק העיצוב הגרפי. ציור דיגיטלי שמוערך בשוק העיצוב גרפי יעשה אך ורק על ידי תוכנת האילוסטרייטור בשימוש עט ואקום או בלי, ציור דיגיטלי תמיד יצא יותר נקי ויותר יפה בתוכנה וקטורית לעומת ציור בתוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור נותנת למאייר הדיגיטלי נוכחות בעת ביצוע האיור בגלל ניקיון הקווים והסימטריה הכוללת הצללות והנפשות באיור הדיגיטלי. מרבית הציירים יעבדו תמיד בשיתוף פעולה עם משרדי פרסום או מעצבים גרפיים לאיור וציור לוגואים מסחריים או דמויות דיגיטליות להעשרה בעיצוב גרפי שמבצעים.

מורה פרטי לאילוסטרייטור תוכנות אנימציה דיגיטלית והקשר לתוכנת האילוסטרייטור

 ללמוד בצורה אישית לצייר גרפיקה ולוגואים כמובן שלא נוכל לשכוח את כל תוכנות האנימציה דיגיטלית שעובדת אך ורק עם קבצים וקטורים קלים, כל איור וציור דיגיטלי שנעשה בתוכנת האילוסטרייטור יוכל להתפרק ולעבוד עליו גם בתוכנות גרפיקה אחרות שמיועדות להכנת אנימציה או הנפשה. ציור דיגיטלי הוא לא מיועד אך ורק לתוכנות אנימציה ואנו רואים בשנים האחרונות את ההתפתחות הרחבה שנעשים בכל מיני אתרים שמוכרים וקטורים וציורים לעיטורי הגרפיקה למעצבים. כיום כל מעצבי הגרפיקה ממוחשבת משתמשים בכל מיני אתרים וקונים גרפיקות מוכנות שנעשו על ידי ציירים שביצעו ציורים דיגיטליים בתוכנת האילוסטרייטור. עיטורים גרפיים ישמשו כל מעצב גרפיקה לניפוח והעשרה של הגרפיקה בהעברת מסרים או עיצוב מקצועי לכל מטרה.

[youtube 3PkEL0BbkfE]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

מורה פרטי לאילוסטרייטור אילוסטרייטור תוכנה מספר אחת למעצבי אופנה

ללמוד לתיק מוצר כיום מעצבי אופנה משתמשים אך ורק בתוכנת האילוסטרייטור לבניית דגמי אופנה, מעצבי אופנה יבצעו את כל הסקיצות שלהם בתוכנה ויבנו בשפה המקצועית תיק מוצר, תיק מוצר באופנה כולל את כל הסימטריה של הבגד והמכפלות שלו לפני דפוס, התוכנה מאפשרת מתן מידות מדויקות לכל אלמנט בדגם ומאפשר למעצבי האופנה לראות כיצד הדגם הולך להיות לעומת שרטוט אופנה ידני שלא נוח ולא מדויק בכלל.

מורה פרטי לאילוסטרייטור סגירת קבצים בעיצוב אופנה מתוכנת האילוסטרייטור בפורמט של PDF  ושליחה למתפרות בחו"ל

 הכנת גרפיקות לעיצוב רב תחומי קבצי האופנה יסגרו תמיד בפורמטים של PDF  וישלחו למתפרות בישראל או לרוב בסין. כיום חברות האופנה בישראל משתמשות בכוח האדם שלהם בארץ ושולח את כל הדגמים להדפסה במזרח הרחוק כגון סין ויפן שנכנסה בשנים האחרונות לתמונה. מעצבי אופנה יאיירו כל דגם למתן תחושה ויכלול את הצבעים של כל אלמנט על ידי צבע פנטון מדויק בו משתמשים מעצבי האופנה. אילוסטרייטור נלמדת במסלולי לימוד לתואר ראשון באופנה וגם בלימודי תעודה לעיצוב אופנה. כמובן שאפשר ללמוד את התוכנה במסגרת של קורסים וספציפית למעצבי אופנה ולא לעיצוב גרפי היות והם צריכים נושאים מיוחדים לעומת מעצבי הגרפיקה שצריכים לדעת את נושאי העיצוב לתקשורת חזותית ולא באיור גרפי.

קהלי היעד והשימוש בתוכנת  ILLUSTRATOR CC

הדרכה אישית ופרטית בתוכנת הגרפיקה ILLUSTRATOR החדשה – אילוסטרייטור סקרנו לכם מספר ענפים שמשתמשים באופן קבוע בתוכנה, כמובן שיש עוד ענפים רחבים כגון שרטוט ועיצוב פנים ועד לביצוע הדמיות של רהיטים ועוד אין ספור תחומים רבים. כל ענף לוקח את מה שהוא צריך בתוכנה ולרוב אין קשר בין ענף לענף, מעצבי גרפיקה  כיום עובדים עם ענפים רבים כגון עיטורים לחברות אופנה או ביצוע הדמיות דיגיטליות לעולם השרטוט האדריכלי. ככל שאתם יודעים את כל הדרישות של הנישות השונות בתעשייה אתם תהיו תמיד יותר מבוקשים בשוק הן כעצמאים פרילנסרים או שכירים בחברות אופנה או פרסום. התוכנה קלה מאוד לשימוש ומאפשרת לכל אחד שיודע אותה לעצב בצורה מהירה תוך הפגנת יצירתיות בשימוש בפקודות שונות ובערבוב הדברים להוצאת עיצובים גרפיים יפים.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/