מורדת/ ענת בר ושדי

'מורדת', סינן אילן ופניו האדימו. 'הפעם אני אלמד אותך לקח'. הוא קיפל את הפתק והניחו בכיסו, ואז החל ללכת בעצבנות לאורכו ולרוחבו של הסלון.

אם חייה היו קשים לפני רגע זה, מאותו הרגע חייה הפכו לחידלון. הקווים האדומים נחצו!

מורדת

"מורדת", סינן אילן ופניו האדימו. "הפעם אני אלמד אותך לקח". הוא קיפל את הפתק והניחו בכיסו, ואז החל ללכת בעצבנות לאורכו ולרוחבו של הסלון.

אם חייה היו קשים לפני רגע זה, מאותו הרגע חייה הפכו לחידלון. הקווים האדומים נחצו!
הייאוש שאפף אותה לפני זה, הלך והחמיר עד שהפך לתובנה.

רות גבע, היא אישה דתיה בת ארבעים המתגוררת עם בעלה וארבעת ילדיה בישוב קטן בגולן.
לכאורה חייה מושלמים, היא נשואה לאילן, מנהל מכללה לבנות, הנחשב לדמות תורנית נערצת בקהילה. אך, אף אחד לא יודע, שבתוך ביתם של משפחת גבע , אילן הוא לא אותו אילן אדיב ונחמד. בביתו הוא גבר אגרסיבי ושתלטן, המתעלל נפשית באשתו.
הוא מאמין שהוא צריך לשלוט ביד רמה בבני ביתו ובעיקר באשתו, אחרת יהיה כאוס בבית.

רות אט אט דועכת, ומאותה צעירה חובבת ציור ואומנות, נשארה אישה דהויה וחסרת חיים. יום אחד כשתחושת חוסר האונים והמחנק משתלטים עליה, היא מחליטה לנסוע בטענה שהיא הולכת לפגוש חברות מהאולפנה. אילן אישר את הנסיעה כשדעתו היתה מוסחת, אך מה רב היה כעסו שהוא גילה שהיא נמצאת בתל אביב בבית מלון…

רות נסעה לתל אביב, בעקבות טרמפ שהוצא לה, למרות שהתכוונה בכלל לנסוע לחיפה. אך בתל אביב, משהו גורלי התרחש. היא פגשה בגיא, עורך מגזין שירה ועובד סוציאלי לשעבר.
כשהוא ראה אותה מציירת בבית קפה את השחפים הפצועים, הוא קלט שהיא הציפור הפצועה והחבולה ושהיא זקוקה לעזרתו.
וכך הוא הציע לה לפרסם ציור שלה במגזין האינטרנטי שלו.

המפגש עם גיא היה אור שהתחיל להאיר את החשכה בה היא חייתה. בעזרתו של גיא ושל נעמה העובדת הסוציאלית ,ידידתו של גיא, היא מצליחה לראות את האמת הכואבת על חייה.

האם רות תצליח לצאת ממעגל ההתעללות בו היא חייה?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)