מוצרי תינוקות – זה מה שחשוב לדעת

מוצרי תינוקות
מוצרי תינוקות

מוצרי תינוקות יכולים להישמע לכם כמו מותרות מיותרות, אבל כל אמא יודעת שיש מוצרי תינוקות שאת פשוט חייבת. ככה תלמדי להבדיל בין מוצרי תינוקות מיותרים לבין דברים שאת באמת צריכה:

מוצרי תינוקות זה לא משחק ילדים. כל אמא חדשה שיש מוצרי תינוקות שאת פשוט חייבת לעצמך – כמו למשל עגלת תינוק, מנשא לתינוק, סל-קל ושאר דברים שקשורים בעיקר להתניידות – ואין ברירה אלא לקנות אותם אפילו עוד לפני שהילד הראשון מגיח לאוויר העולם, כדי להיות מוכנים מראש ולא להיתפס עם המכנסיים למטה כמו שנקרא.

המוצרים החושבים ביותר בקטגוריית מוצרי תינוקות שאני קוראת להם חובה, הם קודם כל מוצרים הקשורים להתניידות שלך ושל תהינוק בחיים החדשים שלכם ביחד. את צריכה להיות סופר ניידת ולאפשר לך ולתינוק להגיע לכם מקום שצריך בלי לשבור את הראש או את הגב, וזה הרבה יותר חשוב מלדאוג להתפתחות שלו שתגיע עוד שנתיים או שלוש.

מוצרי תינוקות
מוצרי תינוקות

לכן, את קודם כל צריכה להשיג לעצמך עגלת תינוק איכותית ואיתה גם מנשא מסוג שמועדף עלייך ומאפשר לך לשאת משקל לאורך זמן. שני האביזרים הללו ביחד יקבעו האם את והתינוק תהיו חופשיים לחלוטין או מוגבלים לחלוטין וכבולים בעיקר לבית, ואני יודעת באיזה מהאפשרויות הללו אני אישית הייתי בוחרת.

בסופו של דבר מוצרי תינוקות חשובים שאינם נכללים בקטגוריית הניידות הם מוצרים שקשורים לאכילה בסיסית (מטרנה, בקבוק וערכת חיטוי והרתחה) וכמובן דברים גנריים כמו טיטולים שלא כדאי לנסות לוותר עליהם בטרם עת מפאת חוסר נוחות. מעבר לזה, תרשי לעצמך לקנות א כל השאר בקצב שלך ותדעי שהכל בסדר גם אם לא קנית חצי חנות של מוצרי תינוקות עוד לפני שהילד נולד.