מוצרי פרסום לחנויות

בחורה עם מחשב נייד
מוצרי פרסום לחנויות
מוצרי פרסום לחנויות

מוצרי פרסום לחנויות הם חלק בלתי נפרד מכל עסק. באמצעות מוצרי הפרסום ניתן לעלות את החשיפה למוצרים שונים ואת הקניות מבלי להוציא כסף על פרסום באמצעי התקשורת השונים. המוצרים עוזרים  מאוד לפרסום ומיתוג העסק וגורמים לחברה להיראות רצינית.

מהם מוצרי פרסום לחנויות?

מוצרי פרסום לחנויות הם מוצרים שהשימוש בהם הוא באופן תדיר בשגרת היום יום. מוצרים אלה כוללים: חולצות, כובעים, תיקים, בקבוקי שתיה קרה ועוד והם מחולקים ללקוחות וותיקים על מנת לתגמל אותם על נאמנותם לחברה לאורך שנים רבות. המוצרים ניתנים בעת מבצעים שונים שהחברה עושה, ימי מכירות, ימים בינלאומיים ועוד.

מדוע יש צורך במוצרי פרסום לחנויות?

מוצרי פרסום לחנויות עוזרים לחזק את הקשר עם לקוחות החברה, במיוחד שמדובר על לקוחות וותיקים שמלווים את החברה לאורך השנים ולא עוברים לחברות מתחרות. מוצרי הפרסום עוזרים למתג את החברה בצורה הטובה ביותר ובזכותם ניתן להגיע לחשיפה גבוהה של מוצרים ללא צורך בהשקעה כספית על פרסום באמצעי התקשורת השונים.

מתי מחולקים מוצרי פרסום לחנויות?

מוצרי הפרסום לחנויות מחולקים בימי מכירה, חגים לאומיים וכן אירועים שונים הקשורים לחנות. מוצרי הפרסום הינם מוצרים שימושיים ביותר בחיי היום יום ועל כן לקוחות רבים אוהבים לקבל אותם.

מהי מטרת מוצרי פרסום לחנויות?

מטרת מוצרי הפרסום היא לגרום לחשיפה גבוהה של מוצרי העסק באמצעות הלקוחות הוותיקים של החברה. באמצעות חשיפה זאת יכולה לחסוך בהוצאות הפרסום השונות, מכיוון שהמוצר שעליו שם החברה והלוגו שלה עושה את העבודה וגורם ללא מעט אנשים לדעת מהי החברה.

יתרונות מוצרי פרסום לחנויות

באמצעות מוצרי פרסום לחנויות ניתן ליהנות מיתרונות שונים הכוללים:

קידום מפה לאוזן – באמצעות קידום מפה לאוזן באמצעות לקוחות החברה הוותיקים, ניתן לקדם בצורה הטובה את העסק ללא צורך בהוצאות כספיות על אמצעי הפרסום השונים.

מניעת מעבר הלקוחות למתחרים – מוצרי הפרסום עוזרים למנוע מעבר של לקוחות וותיקים אל חברות מתחרות, דבר זה עוזר לחברה לשמר את לקוחותיה לאורך שנים.

חיזוק הקשר בין החנות לבין הלקוח – באמצעות מוצרי הפרסום ניתן לחזק את הקשר בין החנות לבין הלקוח, מה שעוזר ללקוח להמשיך ולהיות לקוח נאמן לאורך שנים ואף להרגיש מוערך ע"י העסק.

liatmizrachy
בת 41 נשואה אמא ל 2 בנות מתגוררת ברמת גן בלוגרית ותיקה לעינייני הייטק, עסקים, סטארט אפ