מוצרי טואלטיקה לתינוקות "פו הדב"

בחורה עם מחשב נייד

חדש מדיסני – לקראת חזרתו המחודשת של פו הדוב למסכי הקולנוע  ביולי הקרוב – סדרת מוצרי טואלטיקה

"פו הדב" לתינוקות – ללא פרבנים וSLS-

 עיצוב מוצרי סדרת הטואלטיקה,  מחזיר את פו הדב למקורות – איורים דו ממדיים בהשראת הספר המקורי.

  שוק מוצרי הטואלטיקה לתינוקות מעולם לא היה עדכני ומרענן יותר!

פו הדב – הדמות הראשונה הזכורה בין אימהות וילדים – מגיע אל מסכי הקולנוע עם הסיפור המקורי – ביולי 2011.

לרגל חזרתו המחודשת של  "פו הדוב", משיקות החברות "גורי הפצה" ו"פופון מוצרי תינוקות" את סדרת מוצרי הטואלטיקה החדשה לקטנטנים, עם דמויות "פו הדב" של דיסני.

 

פו הדוב בעל קשר רגשי מיוחד עם ההורים והילדים – זהו קשר מתמשך שמועבר מדור לדור.  אימהות, ילדים וטף תופסים את פו כדמות אהובה, חמודה, ידידותית, מנחמת ובטוחה. הקשר הרגשי המיוחד מתבטא גם במקום המפגש האולטימטיבי והאינטימי ביותר  בין ההורה לתינוק: האמבטיה.

 

סדרת "פו הדב" כוללת שני מוצרים:  אל-סבון ושמפו אל-דמע, המותאמים לתינוקות מלידה ועד בכלל, ומועשרים באלו-וורה להרגעת עור התינוק.

הניחוח העדין והמרענן של סדרת פו הדוב  נבחר לאחר מבחני הרחה בקרב מאות אמהות, וגובש במעבדות מיוחדות לצורך קבלת נוסחה של ניקיון מושלם בניחוח תינוקי עדין. 

 

לראשונה מדובר במוצרי טואלטיקה איכותיים ללא פרבנים וללא SLS (חומר מסוכן לא רק לילדים אלא גם למבוגרים).  מרכיבים אלה, שנועדו לשימור ולהקצפה, הפכו בשנים האחרונות לשנויים במחלוקת, בטענה שהם גורמים לגירויים בעור, ואף עלולים לגרום לבעיות עור חמורות בקרב ילדים ופעוטות. מדובר בקטגוריה חדשה של מוצרי מדף רגילים, אשר לא כוללים את המרכיבים השנויים במחלוקת, ומאפשרים להורים והתינוקות ליהנות ממוצרים במחיר אטרקטיבי עם יתרונות של המוצרים הטבעיים.

 

סדרת הטואלטיקה של "פו הדב" מתוך כל מוצרי הטואלטיקה של דיסני, בעלת עיצוב דו מימדי המחזיר למקורות. האיורים הדו- מימדים בצבעי פסטל רכים ועדינים, המקנים תחושה נאיבית של פשטות ותמימות האופייניות לו כל כך.

 

מחיר לצרכן:  24,99 גודל אריזה: 750 מ"ל

 

המוצרים משווקים על ידי  "גורי" בשיתוף חברת מוצרי התינוקות "פופון",   המוצרים נמכרים ברשתות מזון וברשתות הפארם וחנויות המתמחות במוצרי תינוקות.