מופע השלג של סלבה מגיע לישראל – מה זה בכלל? ולמה ללכת?

בחורה עם מחשב נייד

עדכון חדש (15 באפריל 2019): סלבה כבר הופיע כאן בהצלחה רבה אבל הזדמנות תרבותית לא פחות שווה מגיעה לישראל בחודש יוני 2019 שאסור להחמיץ. אני מדברת על ההופעה של מילטון נסימנטו בישראל שיתקיים בהיכל התרבות תל אביב בקיץ הקרוב. עבור מי שלא מכיר, זהו אחד האמנים השווים ביותר שתרצו לשמוע עם מוסיקה נפלאה שמחברת את היסודות והמקצבים הברזילאים האותנטיים יחד עם סגנונות נוספים כמו ג'אז, בלוז ואפילו רוק ופופ.

אין לי ספק שגם אתם לא חובבים מי יודע מה של מוסיקה ברזילאית, את ההופעה של מילטון נסימנטו בהיכל התרבות תל אביב לא תרצו לפספס….

מסתבר שגם ליצן יכול להיות גאון תיאטרלי ולהרים מופע בינלאומי מצליח שכבש למעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם. תשאלו את סלבה פולונין שהקים את המופע המדובר "מופע השלג של סלבה" (Slava's Snow Show) שינחת כאן (שוב) בישראל בשנה הבאה ויציג כאן 3 הופעות בתל אביב.

שלג נופל, ערפל כבד באולם, בועות אוויר, כדורי ענק מתנפחים ועוד מגוון פעלולים. זה מה שפחות או יותר מחכה למי שיגיע לאחת ההופעות שלו במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב בחודש מרץ 2019. אתם יודעים מה, פשוט צפו בוידאו כאן מתחת ותבינו בדיוק במה מדובר. תמונה אחת שווה אלף מילים כבר אמרו לא?

זה מה שקורה במופע השלג של סלבה:

[youtube FPF3N_nP5L8]

המופע שזכה להצלחה רבה ברחבי העולם, כבש את אמריקה ואירופה וגרף כל כך הרבה פרסים כמו פרס אוליבייה או פרס טוני, משלב את עולם הקרקס עם הפנטומימה ומציג עולם שלם של דמיון וסף ריגוש שאינו יודע גבולות. שילוב של קומדיה וריגוש במחזה מדהים המציג פירוטכניקה מרהיבה של כל האלמנטים מעולמות הבמה כמו תיאטרון רחוב, מחול, מוסיקה וכד'.

סלאבה פולונין שנולד ב-1950, לוקח את עולם הליצנות ומשלב בין אומנות הליצן הפנטומימאי ועולם התיאטרון החזותי. מדובר באמנות הליצנות מהגבוהות בעולם. סלאבה הוציא את הליצנות מהקרקס אל הרחובות ומשם אל התיאטראות החשובים בעולם והוא עושה זאת כבר 30 שנים ברציפות על הבמה. במהלך המופע, הקהל חווה מקרוב מאד את הנעשה על הבמה והינו חלק בלתי נפרד מכל הפירוטכניקה והפעלולים המוצגים. המופע מתאים לבילוי לכל המשפחה ולילדים מגיל 5 ומעלה.

הכרטיסים למופע של סלבה כבר החלו להימכר השבוע כשהם נעים בין 200 ל-330 ש"ח. המופע ירוץ בתל אביב ב-3 תאריכים בלבד כך שלא ברור כמה זמן המכירה תימשך כי למופע צפוי ביקוש גדול מאוד.

בקיצור, אל תתנו לשם המוזר להטעות אתכם. מדובר במופע בינלאומי ומצליח בטירוף שסחף אחריו כבר מיליונים ברחבי העולם שבאו לראות ולחזות בפלא. לא רק הקהל אהב. גם לתעשייה היה מה לומר כאשר גרף מעל 20 פרסים בינלאומיים בהם פרס אוליביה על מופע הבידור הטוב ביותר ופרס טוני על האירוע התיאטרלי המיוחד ועוד.

בקיצור, מומלץ מאוד מאוד!!

המופע של סלבה