מומחה המשכנתאות שלך-יאן קליימן

בחורה עם מחשב נייד

הידעתם שיאן קליימן ,בנוסף לשלל כישוריו הוא גם מומחה בתחום הפיננסיים והמשכנתאות ? ייעוץ אירגוני וליווי וייעוץ פיננסי הם תחומים שחשבתם שאין בהם בישראל אנשי מקצוע רציניים ואחראיים ? הידעתם שיאן קליימן הוביל חברות ועסקים להצלחה מסחררת בשל היותו איש מקצוע מצויין ? קליימן ידוע כבר שנים כאיש מקצוע חרוץ ויסודי אשר בעזרת בניית תכנית וגיבושו אסטרטגיה הצליח לעזור להרבה מאוד חברות ועסקים ולגדול להרבה מאוד חברות ועסקים ולגדול במהירות .גם בתחום המשכנתאות יש לו כמובן מה לתרום וגם בתחום הזה אפשר להגדירו כאחד הטובים בישראל .תחום המשכנתאות הוא אחד התחומים המורכבים ביותר בישראל .הוא מושך אליו מדי יום עוד ועוד זוגות צעירים ,עוד ועוד אנשים אשר נכנסים למעגל של רכישת דירות ועד ועוד אנשים שלוקחים על עצמם התחייבויות עצומות למשך חייהם .יאן קליימן ידוע גם כאחד שמלווה עסקים ומייעץ בתחום המשכנתאות והפיננסיים ובמהלך שנותיו עבד בצמוד גם לבנקים הגדולים בישראל .לא מדובר בתחום פשוט אבל קליימן יאן הוכיח שעם עבודה קשה והרבה מאוד רצון ניתן להגיע לתוצאות מצוינות .

בזמן שיש כאלו שרואים את המחר או את השבוע הבא ,יש כאלו שרואים מה יהיה בעוד שנה ,בעוד שנתיים או אפילו בעוד 10 שנים ,גיבוש אסטרטגיות עסקיות ובניית תכניות עבודה הם תחומים חשובים מאוד ,בעיקר בכל הקשור למשכנתאות והתחום הכספי.יאן קליימן הוכיח שיש לו ראייה לטווח ארוך , הוא לא שולף מהמותן והוא לא נותן ייעוץ שתקף רק לזמן הקרוב ,בהחלט ניתן לומר שמדובר באיש מקצוע שיודע איך להפוך חברות ועסקים למצליחים ובטוחים יותר .בניית תכנית לשנה או שנתיים זו משימה לא פשוטה בכלל ,אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה מצב שוק הדירות בעוד כל כך הרבה זמן ,לאף אחד אין ערובה לכך שהמצב ישאר כפי שהוא והתנודות במשק בכל הקשור לתחום המשכנתאות רחבות מאוד .קליימן יאן הוכיח שרק בעבודה קשה ,יסודית ומקצועית , ניתן להגיע לתוצאות ואת זה יודעים לא מעט חברות ועסקים שעבדו בצמוד ליאן קליימן .

 

אנשים רבים אשר עומדים לפני רכישת בית חדש ויודעים כי עליהם לקחת משכנתא עבור כך,מרגישים שהם חסרי אונים בנושא .איזה מסלול לבחור ? כיצד הרבית משפיעה על ההחזר החודשי ? במה החזר חודשי תלוי ? והאם התנאים של המשכנתא נתונים למו"מ ? כל אלו הן שאלות ועוד הן שאלות שצצות ועולות מטבעם של דברים .בעזרת ייעוץ משכנתאות מאיש מקצוע מנוסה כדוגמת קליימן יאן ,תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות ואף יותר מכך ,ליהנות מליווי וייעוץ מקצועי לאורך התהליך .עולם המשכנתאות כולל מסלולים רבים וסוגים שונים של משכנתאות ,מה שהופך את תהליך בחירת המשכנתא למורכב .אם נוסיף לכך את העובדה שהאדם הממוצע אינו בעל ידע בתחום ,הרי שמדובר בהחלטה לא ממש פשוטה .כאן תפקידו של ייועץ משכנתאות נכנס לתמונה ובכוחו של קליימן יאן להעמיד לרשותכם מידע רלוונטי וכן ארגז כלים אשר ישמש אתכם בבניית תמהיל משכנתא התואם את היכולות שלכם .

קליימן יאן בעל ניסיון עשיר בתחום הקמה וניהול מערכות פיננסיות ולכל אורך שנות פעילותו ליווה לקוחות רבים בעת ביצוע פעולות אל מול הבנקים .לכן באפשרותו לספק ייעוץ מקצועי מן השורה הראשונה .אין ספק כי בחירת יועץ משכנתאות זו משימה מורכבת אך לא בלתי אפשרית ,עם הקדשת מחשבה ושימת דגש על כל הפרמטרים החשובים ,יתאפשר לכם לבחור ייעוץ מקצועי אשר ייצג את האינטרסים שלכם .לפני שבוחרים ייעוץ משכנתאות יש לשים דגש על משתנים כמו מקצועיות ,ניסיון ,הסמכה ,אמינות , שירות , יחס אישי ועוד .השקעה בייעוץ משכנתאות מקצועי היא כזו שתשתלם לכם מאוד בעתיד ,היות ובעזרת שירותים אלו תוכלו ליהנות מבחירת מסלול אשר תואם במיוחד את הצרכים והיכולות שלכם .

רכישת נכס נדל"ן זוהי אחת העיסקאות הגדולות ביותר שיבצע אדם בימי חייו .אולם כאשר לרוב האנשים אין את ההון העצמי הנדרש לשם כך , אין זה מן הנמנע ויש לקחת משכנתא ,כידוע לרוב ,היא הלוואה אשר סדר גודלה גבוה מן הרגיל ,והיא כוללת החזר חודשי של אלפי ש"ח הנפרש על גבי עשרות שנים ,זאת עוד מבלי להתייחס לנושא הריבית .לכן על מנת שיתאפשר לכם לעמוד בהחזרי המשכנתא ,לזכות לריביות נמוכות ועדיין ליהנות מאיכות חיים מומלץ לפנות לייעוץ משכנתאות מטעם מומחים בתחום ,יאן קליימן הוא יועץ משכנתאות פרטי ומוסמך ששמו הולך לפניו והוא ישמח לעמוד לשירותכם .בעזרת שירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי כדוגמת קליימן יאן ,יתאפשר לכם לראות את התמונה הרחבה ולקבל נקודות למחשבה אשר לא הייתם זוכים להן אילו הייתם מתמודדים עם הנושא לבד .יועץ משכנתאות פרטי יוכל לספק את חוות דעתו האובייקטיבית ולייצג את האינטרסים שלכם אל מול הבנק תוך שמציע הכוונה וייעוץ ומסייע לכם לאורך כל התהליך .