מוזמנים למסע קסום בזמן בירושלים

מוזמנים להצטרף אלי למסע קסום בזמן בירושלים- פעילות נפלאה לחורף לכל המשפחה!

IMG_20191115_151323 (003)

מחפשים פעילות שתהיה מרתקת, חינוכית, מקורה (החורף בפתח, למרות שזה לא נראה כך…) ועם חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה?
מזמינה אתכם להצטרף אלי לפעילות קסומה- מסע במעלית הזמן בירושלים!

מדובר על מסע רב חושי, המתחיל במנהרה המזכירה את מנהרת הזמן וממשיך לתוך אולם ההקרנה שמאובזר ב- 250 מ"ר של מסכי לד היקפיים שעוטפים את הקהל ב-180 מעלות, מערכות שמע ותאורה מתקדמות, תנועת הבמות נותנת תחושה שאתם חלק מהמיצג.

IMG_20191115_154726

תוכלו לבחור לצאת למסע עם אחד מארבעת המייצגים:
1. מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים– במייצג זה תפגשו פנים אל פנים את שלמה, ירמיהו, צדקיהו, הורדוס ורבים אחרים שחיו ופעלו כאן…

2. מסע מרתק אל החלל– מיצג זה חושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר שהאדם לא תכנן: גוף האדם עצמו. איך אנו נושמים? איך אנו קולטים מידע? איך אנו מעכלים? איך אנו נראים מבפנים?

3. מסע בקפסולה זעירה בגוף האדם– מייצג המציג את הרגע בו נוצר היקום – המפץ הגדול. זהו מסע בתוך מערכת השמש שלנו, סביב כדור הארץ, הירח והפלנטות השכנות והלאה אל מרחבי היקום.

4. מסע מרגש אל נפלאות העבר, ההווה והעתיד של בירת ישראל, ירושלים– זהו מייצג שהוא חוויה רב חושית ייחודית המשלבת שלל מראות, צלילים, ריחות ואנשים, המחברת אתכם אל ירושלים של העבר של ההווה ושל המחר, ירושלים של מטה וירושלים של מעלה.

כמו שאתם מבינים, כל מייצג שרק תבחרו ייקח אתכם לחוויה בלתי נשכחת!
אני בחרתי לצאת למסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים. מודה שההחלטה לא היתה קלה! הכל מעניין…

IMG_20191115_151205 (003)

כירושלמית שנים רבות, אני אכן מכירה את העיר, אבל כשחווים את המסע בזמן, העיר הופכת להרפתקה. תכירו את ירושלים, שקראתם עליה בתנ"ך, את ירושלים שלמדתם עליה בשיעורי ההיסטוריה עד לירושלים של ימינו.
המייצג הוא חוויה המשלבת את ההיסטוריה עם כיסאות זזים כרכבת הרים (לא לדאוג, זה לא מפחיד 🙂 ) . דבר שבטוח יהפוך את החוויה למהנה אף יותר.

מאחר והמייצג הוא קצר, כחצי שעה, ממליצה לשלב את "מעלית הזמן בירושלים" יחד עם בילוי נוסף באזור העיר העתיקה (ברוח המייצג) או טיול בקניון ממילא הפתוח אל מול חומות העיר העתיקה.

לפרטים נוספים, מוזמנים להיכנס לאתר "מעלית הזמן בירושלים": https://www.time-elevator.co.il

מאחלת לכם בילוי מהנה ובלתי נשכח!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)