מוזיקה יוונית לאירועים ובעצם לכולם

בחורה עם מחשב נייד

אנחנו הישראלים, רק שומעים את הביטוי מוזיקה יוונית לאירועים וכבר מרגישים איך רוח מזרח תיכונית נעימה מבדרת את שיערנו, שעה שאנחנו אוחזים כוס אוזו ביד לצלילי התרסקותה של עוד צלחת לבנה.

תסמכו עליי, 15 שנה בעולם המוסיקה החיה לאירועים הוכיחו לי שלהקה יוונית תגרום לכל אחד לזוז. קהל רוסי, פולני או תימני, זה באמת לא משנה, המוזיקה היוונית חיה ובועטת בישראל כבר עשרות שנים. בין אם מדובר בלהקה יוונית לאירועים ובין אם מדובר במועדונים, זמרים שממלאים אולמות, תכניות רדיו מיוחדות ועיבודים מיוחדים לשירים יוונים שמבוצעים בישראל ללא הרף.

מה יש במוזיקה היוונית שכל כך מדבר לנפש הישראלית? כנראה החום הים תיכוני. שותפות הגורל שמולידים החיים על שפת הים התיכון, כאב ואהבה, קושי וכמיהה, רגשות עוצמתיים ותשוקות גדולות, כל החומרים שמרכיבים מוזיקה טובה.

להקה יוונית לאירועים של הבית להרכבים מוסיקליים, היא אחת הלהקות המבוקשות לקבלות פנים. בזכות המוזיקה היוונית באירוע, זמן קבלת האורחים מקבל שדרוג משמעותי עם להיטים מוכרים ואהובים כל כך על האוזן הישראלית. תעצמו עיניים ותקשיבו לבוזוקי, גיטרות וכלי הקשה מנגנים דאם דאם, זורבה, ברבאיאניס, מילי סמו, פיגה-סה-מגיסס, נערה ממש אוצר, אריס סאן ועוד…

טרנד המוזיקה היוונית באירועים הוא ללא ספק הטרנד של עונת החתונות הנוכחית ונראה שהוא יישאר איתנו עוד זמן רב. הקסם שעושה מוזיקה יוונית לאירועים הוא ייחודי וממגנט את כל סוגי הקהלים, המוזיקה היוונית בישראל חיה ובועטת זה עשרות שנים, ו-200,000 ישראלים שטסים כל שנה לטברנות של יוון לא טועים.

ניפגש בשמחות,

עומר

12670244_1083601225017574_3867675018888705571_n