מה קורה שמלבישים באך, מוצארט וגרוניך במקצבים אפריקניים?

חן ציבליסטה_צילום יחצ

חן צימבליסטה ו40 כלי הקשה יפתחו את "מוסיכייף"-

עונת קונצרטים לילדים ומשפחה של תיאטרון חולון

מופע הפתיחה יתקיים ביום שבת בבוקר, 26.11.16 ב11:30

חן ציבליסטה_צילום יחצ
חן ציבליסטה_צילום יחצ

מה קורה שמלבישים את באך, מוצארט וגרוניך במקצבים אפריקניים? חן צימבליסטה עם 40 כלי ההקשה שלו יפתחו את "מוסיכייף"- עונת הקונצרטים לילדים ומשפחה של תיאטרון חולון. קונצרט הפתיחה יתקיים ביום שבת בבוקר 26.11.16 ב11:30 באולם משען לב, חולון.

במהלך המופע  ייקח חן צימבליסטה את הילדים וההורים למסע מופלא בעקבות באך, מוצארט וגרוניך, אך יהיה זה מסע מפתיע שכולו מקצבים אפריקניים ועיבודים מדליקים לכלי ההקשה: מרימבה, קלימבה ומגוון תופים אפריקניים. בחגיגה זו ישתתף גם הנגן קובי ליליאן שינגן על פסנתר ומלודיקה.

חן צימבליסטה "כוכב כלי ההקשה הישראלי", משמש כיום כמנצח ומנהל מוזיקלי בסדרות מוזיקה שונות עם הסימפונית ירושלים ועם הסינפונייטה באר שבע, הוא הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי (גאורגיה). בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לחן רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו, בעקבות השקת האלבום LEVITATION זוכה פרס IMA לשנת 2013.

 

בהמשך הסדרה יבוצעו המופעים הבאים:

טריו אינדו "טיול בדרום אמריקה"

תוך כדי טיול דמיוני ביבשת בדרום אמריקה, יכירו הילדים את התרבות, השירים והמקצבים הלטינו-אמריקאים מהארצות: ארגנטינה, ברזיל, אקוודור, פרו בוליביה צ'ילה..

יום שבת 4.2.17 | 11:30

אריק לבנת בכלי נשיפה "מופע מהסרטים"

קסם כלי הנשיפה בקלאסיקות מתוך סרטי הקולנוע, טלוויזיה ומחזות זמר: הקוסם מארץ עוץ, צלילי המוסיקה, מלך האריות, ועוד. המופע משלב קטעי וידיאו והנחיה דינמית תוך שיתוף הילדים. 

יום שבת 20.5.17 | 11:30

 

חן צימבליסטה "באך באפריקה"

יום שבת בבוקר ה-26.11.16, שעה 11:30,

אולם משען לב, ביאליק 33, חולון

מחיר כרטיס:50-65 ₪

טל לרכישת כרטיסים: 03-5023001 ובאתר www.hth.co.il

 

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))