מה צריך להרגיש לפני רכישת בית? אורבן נדלן מנסים לעזור!

בחורה עם מחשב נייד

אתה קונה בית – לא היכרויות

רכישת בית לאור תחושות הוא הולך לעשות לך מאוד נסער. על הסיכוי כי אתה הולך גאגא משהו, אתה עלול בסופו של דבר להסתפק בכמה החלטות תקציביות נורא באמת. יש הבדל גדול בין הרגשות שלך לבין החושים שלך. לרוץ עם הדחפים שלך מרמז כי אתה תופס שאתה מקבל בית מדהים להערכה הגון. ריצה עם הרגשות שלך הוא להיות מקובע על הצללה או את הפטיו. זה ספקולציה, אז תישאר בשקט ותהיה נבון.

תן לבית שלך פיזית

דוד זהבי מנכל אורבן נדלן שואל מס' שאלות: האם תרכוש רכב מבלי לבדוק את המנוע? ברור שלא. חוזה בקר ביתי. זה יעלה על 200 $ עדיין יכול בסופו של דבר חוסך לך אלפי. חוקר בודד של החובה הבלעדית היא לתת לך נתונים עם המטרה שאתה יכול לעשות את האפשרות לבחור אם לא משנה אם לרכוש. זו באמת הדרך הטובה ביותר לקבל מסקנה מבחוץ לא משוחדת. אם המעריך ימצא כל בעיה עם הבית, אתה יכול להשתמש בו בתור מכשיר להתמקחות להפחתת העלות של הבית. זה אידיאלי להוציא את הכסף מראש על הבקר מאשר לגלות מאוחר יותר אתה צריך להוציא הון.

דוד זהבי - אורבן נדלן
דוד זהבי – אורבן נדלן
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.