מה צפוי לנו ב- 2019 ?

בחורה עם מחשב נייד

שנת 2019 הגיעה, יחד איתה מגיעים כמה דברים חדשים ומרגשים. אני כאן כדי לספר ולעדכן.

שנת 2018, הייתה שנה להתבססות של אנרגיה חדשה שהגיע לכדור הארץ בסוף 2016. האנרגיה הזאת נקרת ״אווטר״. תפקידה הייתה להביא קרקע בצורה פיזי לכדור הארץ ולנו. היא גרמה לנו להתקרקע בכל דרך אפשרי. דרך תהליכים, דרך חוויות ודרך ריפוי.

האנרגיה נכנסה פיזית לכדור הארץ, למרכזו, ובנתה שדה אנרגטי חזק ויציב שמשך אותנו לאדמה בצורה מאוד עוצמתית.

התהליך התחיל בשנת 2017. אז, האנרגיה הייתה בשיאו של התכווננות וקרקוע. בשנת 2018 האנרגיה התייצבה. בשנתיים הללו חווינו רגעים לא נעימים, קפיצות של אנרגיה ובו זמנית קירקוע. ניתן היה להרגיש עליות וירידות חדות במצבי רוח. אירועים מהעבר עלו כדי להתנקות. התקרקענו שוב ושוב ושוב…

התהליך הזה ימשיך עוד כמה חודשים. יחד עם זאת, מתחילים להגיע הרבה מאוד אנרגיות חדשות וכלים חדשים המאפשרים לנו לעבור תהליכים בקלות. ישנם הרבה מאוד תדרים חדשים שתומכים בעידן החדש. מה שחשוב בעידן החדש זה היכולת, או יותר נכון ההבנה שלנו, לכך שאפשרי לעבור את אותם תהליכים בצורה מאוד רכה, נעימה, מחבקת ואוהבת. ללא מאבקים, כמו פעם. החדש מלמד דרך חדשה של ריפוי. דרך בה ניתן ללמוד בקלות להיות כאן ועכשיו, בנוכחות בקרקע.

היקום מאפשר להתחבר להדרכה בקלות. היום זה נגיש לכולם וכל אחד יכול ללמוד איך ההקשבה באה לידי ביטוי דרכו, בקלות. ככל שנסכים להיות בכאן ועכשיו וככל שנסכים להיות בקרקע כך החיבור יהיה נגיש עבורנו עוד ועוד. כלומר, מפתח החיבור הוא לא בלעלות כמו שפעם היו עושים אלא בלרדת לקרקע כמה שיותר. נגיש, כן, אבל כאן ועכשיו בקרקע. העידן החדש מאפשר להתחבר למקומות עמוקים ביותר ומדויקים דרך הקשבה ללב.

היקום רוצה שיהיה לנו יותר קל. היקום רוצה ומבקש שנעשה שינוי. היקום כאן איתנו כדי להביא לנו כלים לשינוי. אנחנו צריכים לשבור את הדפוסים הקיימים בחיים שלנו ובחברה בכלל. צריכים לבנות יסודות חדשים כדי שהשינוי יגיע בקלות לכמה שיותר אנשים. אנחנו בעידן חדש, ובעידן הזה היסודות של המבנה הישן לא מתאימים יותר. צריך לעשות שינוי. השינוי הזה מתחיל בכל אחד ואחד מאיתנו. השינוי הזה מתחיל בזה שנבחר בשינוי, שנסכים להיות כאן בעולם הזה, שנסכים להיות את כל מי שאנחנו.

העידן החדש כבר כאן, הכלים כבר נגישים לכולם. הקרקע מוכנה ותומכת בשינוי. עכשיו זה התור שלנו להחליט ולבחור. לבחור בחדש, לבחור בקלות ולבחור בחופש. כי השינוי יביא לנו חופש לנשמה.

שנה נפלאה לכולם!

new-year-3730033_1920

שלי יהושע – עידן הקלות

052-3223859