מה עושים עם המחשבים הישנים? – פתרון המיחזור לעסקים

מיחזור מחשבים
מיחזור מחשבים

חברת שורו מספקת פתרונות לעסקים בנושא מיחזור המחשבים הישנים,שרתים וכו' ועמידה בדרישות חוק המיחזור

עם קצב הקדמה והטכנולוגיה של היום, אנו כל הזמן מתחדשים, מתייעלים, מתקדמים ורצים קדימה. כך גם הציוד הטכנולוגי, מוצרי ה IT, התקשורת וכל עולם המחשוב בפרט. בשל כך פועל יוצא הוא שהישן, בין אם הוא תקין או לא, כבר לא בשימוש עוד. ואז המחשוב הישן נערם באיזו פינה, תופס מקום, צובר אבק, או גרוע מכך נזרק לאשפה ומשם כמו כל אשפה רגילה נטמן באחת ממטמנות האשפה המוצקה בארץ, דבר שמזיק ומאוד לא ידידותי לסביבה, כתוצאה מפליטת חומרים מסוכנים ורעלנים הקיימים מחשבים ובעיקר במסכיהם.

ספק מיחזור אלקטרוניקה וותיק ומורשה

אנו בחברת SURU מצעים פתרון טוב יותר ויעיל לציוד המחשוב והמחשבים והוא איסוף אותו הציוד, קנייתו והתחלת טיפול המחזור או השבחתם של ציוד זה. המחשבים עוברים פירוק, מיון החלקים, מחזור ע"י הבאת החומרים השונים עד למצב יסוד של חומר גלם ואז חוזרים לשימוש כחומרי גלם במוצרי מחשוב חדשים. מה שלא ניתן לשימוש שוב מופרד ומטופל כפסולת רעילה שאינה מתכלה.

מיחזור מחשבים ישנים
מיחזור מחשבים ישנים בחברת שורו מיחזור אלקטרוניקה לעסקים

לקבלת הצעה היכנסו לאתר שורו – מיחזור אלקטרוניקה לעסקים >>>

עם השנים המודעות לפסולת אלקטרונית ולציוד מחשוב ישן מקבל תאוצה. ההבנה וההכרה בנזק העלול להיגרם כתוצאה מהשלכת פסולת זו לאשפה ולא לטפל בה כראוי ובהתאם ברורה לכל. בתוך המערכות של ציוד זה ישנם חומרים, שאומנם מהווים רק 5% מהאשפה הנטמנת אך יוצרים כ 70% מהזיהום הסביבתי. נתון זה מדאיג. לשם כך אנו בחברת SURU פועלים, מצד אחד מחזור למניעת זיהום הסביבה, הקרקע, מי התהום והאוויר שאנו נושמים, היות ורוב החומרים בהם ניתנים לשימוש חוזר. ומצד שני טיפול באשפה שלא ניתנת למחזור בצורה נכונה ואחראית והשלכתה ללא המתכות והרעלנים. יחד עם זאת, היות וישנו גם ערך כספי משום שציוד זה מכיל חומרים כמו: כסף, זהב, נחושת, אלומיניום ועוד, גם אתם תוכלו לקבל תמורה כספית על מכירת פסולת ציוד המחשוב והמחשבים שלכם.

חברת SURU קוראת גם לכם לשתף עמנו פעולה לפתרון יעיל, אחראי ומשתלם עבור כולנו. בעיקר בפסולת המחשוב, מחשבים ומוצריהם, אשר מכילים חומרים מסוכנים וחומצות מזיקות. בואו ונתקדם יחד עם הקדמה במודעות ואחריות ותרומה לבריאותנו, עתידנו וסביבתנו.

shuru
שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש. שורו הינה מהיצואניות הגדולות בישראל של כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, הנשלחים להמשך טיפול בבתי זיקוק גדולים בחו"ל, לשם מיצוי המתכות האל-ברזליות ומתכות יקרות המצויות בהם. החברה קנתה לעצמה מעמד מוביל בענף בזכות רמת המקצועיות, שירות מהיר ואמין ושמירה על מחירים תחרותיים.