מה עושים כשננעלים מחוץ לרכב?!

בחורה עם מחשב נייד

כותבת אליכן אחרי יום חורפי לא פשוט, אבל עם סוף טוב 🙂

גשם זלעפות יורד. חוזרת מסידורים במרכז הכרמל לאוטו ומגלה שאיבדתי את המפתחות לרכב. מחפשת בתיק, הופכת והופכת (בנזוגי החמוד תמיד אומר לי שהתיק שלי הוא כמו חור שחור…) עד שבסוף, מרוב ייאוש, מתחילה לרוקן את כל תכולת התיק, למרות הגשם בניסיון נואש למצוא את המפתחות. אוקיי, הם לא עלי. מה עושים עכשיו?

מתחילה לחזור על צעדיי. לא פשוט בכזה גשם כשרחובות חיפה הופכים למן נהר כזה. מתחילה לחזור את המסלול שעשיתי- הספרית, הקיוסק ומעבדת תיקון פלאפונים- ופשוט לא מוצאת אותם. אני כבר על סף דמעות, ממש מיואשת (ורטובה) ועוד מעט צריך גם לאסוף את הילדים.

חזרתי לאוטו בתקווה שאולי הוא נפתח מעצמו בנתיים וגיליתי שלא, אני עדיין נעולה בחוץ. בקיצור התעשתתי, חיפשתי בגוגל מנעולן בחיפה ומצאתי אותו. התקשרתי אליו שייבוא לפרוץ את האוטו. מנעולן בחיפה הבין את המצוקה שלי והגיע ממש מהר לאיפה שחניתי. איש מקצועי ואדיב, עבד בזריזות ופרץ את המנעול בלי לגרום נזק לשאר המכונית. נתן גם חיוך ומילה טובה ועזר לי להמשיך בדרכי ובשגרת יומי. בקיצור, איש מקצוע מומלץ ברמה גבוהה מאוד. יש לו כאן הסברים ופרטים https://www.youtube.com/channel/UCF9_p3h8GdwguBHIhSbZxIQ

ואחרי הכל- בערב התקשרה אלי הספרית, שחזרתי אליהכדי לחפש את המפתחות ולא מצאתי, וסיפרה לי שבסוף היום, בעודה מטאטאת שאריות שיער מהרצפה, מצאה אצ המפתחות שלי מתחת לספת ההמתנה. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. אבל מאחר ואני כבר בבית, יבשה והכל הסתדר, אומר תודה ואשמח.

זהו להיום. מקווה לחזור עם פוסט קצת יותר חיובי