מה עושים בזמן קורונה? רואים סדרות ואוכלים גלידה

בחורה עם מחשב נייד

שיתוף הפעולה בין 2 מותגי על "בן & ג'ריס" "ונטפליקס": גלידת Netflix & Chilll'dTM

NetflixChilld_withoutstamp

תודו שלא הייתם חושבים על כזה רעיון. מה לנטפליקס בעלת סדרותו וסרטים שממכרת רבים לצפות במרקע הטלוויזיה לבין גלידה שכולם אוהבים? אז זהו. כולם אוהבים גם את זה וגם את זה. ועכשיו, בימי הקורונה מה כבר נותר לעשות? לצפות בסרטים ולאכול גלידה והכל מושלם.

 

גלידת Netflix & Chilll'dTM  טעם מקורי חדש של גלידת חמאת בוטנים עם בראוניס ופירורי בייגל מתוק מלוח. גלידה שנבחרה בקפידה כדי להגדיל את חוויית הצפייה בנטפליקס.

 גלידת Netflix & Chilll'dTM   תשווק בישראל ב-2 גרסאות סופר פרימיום:

גלידת שמנת וגלידה טבעונית ללא חלב על בסיס חלב שקדים.

מתיו מקארתי מנכ"ל חברת "בן & ג'ריס" העולמית : "זהו חיבור מושלם בין בן & ג'ריס ונטפליקס, שנעשה כדי להביא יותר קסם למיליוני מעריצים (ולבלוטות הטעם שלהם) מסביב לעולם"

הטעם הושק בהצלחה רבה בארה"ב ובעוד 20 ארצות מסביב לעולם בימים אלו מגיעה לישראל- גלידת נטפליקס & צ'ילד.

גלידת נטפליקס & צ'ילד – חיבור מושלם בין בן & ג'ריס ונטפליקס שמביא עוד קסם למיליוני מעריצים (ולבלוטות הטעם שלהם) בכל העולם.

גלידת נטפליקס & צ'ילד –  היא הפקה מפנקת של גלידת חמאת בוטנים עם  בראוניס ופירורי בייגל מתוק מלוח טעם מושלם לצפייה בסרטים או בסדרות

מתיו מקארתי מנכ"ל חברת בן אנד ג'ריס העולמית "זהו חיבור מושלם בין בן & ג'ריס ונטפליקס, שנעשה כדי להביא יותר קסם למיליוני מעריצים (ולבלוטות הטעם שלהם) מסביב לעולם"

לפי שבועון ניוזוויק" בארה"ב מדובר בלהיט היסטרי שעל הקופסא מככבות 3 פרות רובצות על הספה כנראה תוך כדי צפייה בתוכנית האהובה עליהן בנטפליקס.

גלידת נטפליקס & צ'ילד
גלידת נטפליקס & צ'ילד

מחיר פיינט גלידת "נטפליקס צ'ילד" 500 מ"ל כ25.90 –  ₪

מחיר "נטפליקס צ'ילד" 473 מ"ל טבעוני כ- 29.90 ₪

להשיג ברשתות השיווק, חנויות המפעל בן & ג'ריס ובחנויות המובחרות.

 www.benjerry.co.il

צלם: יחסי ציבור בן & ג'ריס