סרינה גיבורת על

כוכבת הטניס סרינה ויליאמס, שזכתה ללא מעט ביקורת על מבנה גופה, עוררה סערה כאשר הצטלמה בישבן חצי חשוף, אבל כשהסתכלתי על התמונה שלה, ראיתי הרבה יותר ממה שחושף התחת

בערבים האחרונים אני מוצאת את עצמי מרותקת לערוץ הספורט ועוד לטניס, צופה בסרינה ויליאמס משחקת.

אני מעריצה את האישה ההיא על המרקע, חושבת לעצמי כמה גדולה (ליטרלי) הבחורה, ככה זריזה על המגרש, עונה כמעט לכל הגשה וגוערת בעצמה כשלא הולך כולה אש אבל לא עשן.

אין ספק שסרינה ויליאמס היא הצלחה היסטרית!

66371803_2431726657151183_3698503163012186112_nסרינה ויליאמס בפעולה (צילום: TPN/Getty Images)


היא הספורטאית העשירה בהיסטוריה, שמצליחה להפוך כל טורניר לאירוע אופנה פרטי שלה בזכות העיצובים הבלתי מתפשרים שלה שנייקי מייצרת במיוחד עבורה.
סרינה הפכה את אופנת הטניס למבוקשת ביותר מאי פעם. אחוזי הדרישה לביגוד כמו שלה עלה ב 53% מאז הטורניר האחרון שלה. לא הגוף הסטנדרטי שמצפים לראות על המגרש ועדיין פופולארית בטירוף.

היום נתקלתי בכתבה על סרינה ויליאמס בעיתון Harper's BAZAAR. באחת התמונות, מופיעות סרינה  בישבן חצי חשוף ומצהירה שהיא שמה… על כל העולם.

קרדיט: TPN/Getty Images

לא הזדעזעתי מהתמונה החושפנית, זה נראה לי מאוד יפה אפילו. מי החליט שבחורה כמוה שלא חסר לה כלום "אוי, חשפה תחת"?

"אבל יש לה סחורה יותר מעניינת מהתחת שלה" כך כתבה לי קולגה… אז מה?

מה שהיא רוצה עכשיו זה לחשוף ואני דווקא התמקדתי בשרירים שלה שגם אם נניח, אשחק טניס 24 שעות ביום לא יהיו לי. התמקדתי בחוזק שהיא משדרת, בעיניים שלה ובנשיות הבלתי מתפשרת (לא רק לג'יזל יש זכות קיום). ואם על הדרך ככה בא לה והיא חושפת תחת, מה הבעיה?

(גילוי נאות: לכותבת יש טוסיק שטוח )