מה נשים רוצות?

המדריך הקצר לגבר האבוד ולאישה המבולבלת…

2014-11-12 14 44 53

פוסט זה מיועד לנשים וגברים כאחד. אם אתם שואלים למה…
זה כבר לא סוד שגברים רבים קוראים פוסטים בסלונה, אם כדי להבין את האישה או סתם כי זה פשוט מעניין אותם. כן כן, פעם היו קוראים כתבות ב"לאישה", "קוסמופוליטן" ועוד. עכשיו בעידן הדיגיטלי זה פשוט ונגיש יותר.
ולמה נשים אתן שואלות?
לא לכולנו באמת ברור מה אנחנו רוצות. אז איך אחרים יבינו אותך? כמה פעמים ניסית לחשוב מה עומד מאחורי הבכי שלך, האכזבה, הכעס? ולפעמים גם מאחורי ניצוץ שמחה ואושר לא ברורים …

אז כדי להקל על כולנו הכנתי מספר נקודות שלעניות דעתי יעזרו לשני המינים 

בראש ובראשונה, כל אישה רוצה להרגיש אהובה ונחשקת. וכמדומני, כך גם כל גבר… אתם רואים? אנחנו לא עד כדי כך שונות מכם…
איך עושים זאת?
פשוט- לתת מילה טובה מידי פעם לא תזיק. משפטים כמו: "איזו יפה את?", "איך התגעגעתי אליך…", "המכנס הזה מחמיא לך בטירוף, עושה לך אחלה טוסיק" וכו'.
להחמיא לה גם ליד אנשים. זה תמיד נותן תחושת הערכה וביטחון .
חיבוקים, נשיקות ומגע, בדרך כלל מוסיפים לא מעט לקשר בין בני זוג ותורמים המון לתחושת האהבה והנחשקות.
מידי פעם לעשות הפתעות קטנות (אפשר גם גדולות…). הפתעה יכולה להיות ליזום פעילות משותפת או יום כייף, מתנה קטנה (לא לשכוח שהמתנות הכי שוות מגיעות באריזות קטנות.. 😉 ), משלוח הודעה רומנטית ו/או שרמנטית וחרמנית (כן כן,יש גם הרבה בנות שזה מדליק אותן…), פתקים בכל מיני מקומות עם משפטי אהבה למיניהם, מסאז' מפנק והשמים הם הגבול…

אישה אוהבת להרגיש שמבינים אותם ומקשיבים לה. אם היא מגיעה בוכה ומתוסכלת מיום עבודה, היא תשמח לחיבוק אוהב, קצת תשומת לב ופשוט שתבין שמצב רוחה לא משהו…לפעמים כל מה שאנחנו צריכות זה כתף לים עליה ראש וזרועות עוטפות.
פעמים רבות הנשים פונות לשיחות עם חברות, כי הן פשוט מקבלות הקשבה ואמפתיה. גבר שישכיל לעשות זאת, יקבל לא מעט נקודות קרדיט .

באופן שאולי יפתיע את הקוראים מהמין השרירי, אז נשים גם צריכות לפעמים קצת "ספייס". זמן איכות עם עצמן או עם חברות. בניגוד לדעה הרווחת שנשים הינן תלותיות ורק "נדבקות" לגבר שלהן, גם הן צריכות לפעמים את מרחב הנשימה שלהן. נקודה זו מתחזקת עוד יותר אחרי הנישואים והילדים. אז שימו לב, חשוב

אז קוראים וקוראות יקרים, עכשיו שאתם יודעים, אני מקווה שתיישמו.

מוזמנים ומוזמנות לשתף אותנו בעוד דברים שאולי שכחתי לציין…

XOXO
אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)