מה ללבוש כשיש לך חזה גדול (כך שיסתכלו לך בעיניים)? מדריך סטיילינג שימושי

החזה הנשי, וואוו איזה דבר זה, כמה נכתב ונאמר בנושא.

אצל רבים הוא נתפס כסמל הנשיות, הרבה הגברים אוהבים את זה "יש מה לתפוס, איפה לשים את הראש" בלה בלה. אז פלא שניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הפופלרי ביותר בעולם כבר שנים??
אבל לאילו שיש ציצים גדולים באמת (קאפ F, G, H ומעלה) זה הרבה פעמים מגביל. איך סטיילינג נכון יכול בהחלט לעזור כאן? מה לא לובשים? ומה לובשים?
הכל כאן – מוזמנת לקרוא.

החזה הנשי, וואוו איזה דבר זה, כמה נכתב ונכתב בנושא.

אצל רבים הוא נתפס כסמל הנשיות, הרבה הגברים אוהבים את זה "יש מה לתפוס, איפה לשים את הראש" בלה בלה. אז פלא שניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הפופלרי ביותר בעולם כבר שנים??

אבל לאילו שיש ציצים גדולים באמת (קאפ F, G, H ומעלה) זה הרבה פעמים מגביל.
קשה יותר למצוא חולצות ושמלות שיושבות כמו שצריך, זה כבד, נועצים מבטים, גברים ניאדרטלים עלולים להציק, האוקצור – אם את לא שחקנית פורנו, חזה גדול (מאד) בהחלט יכול להוות אתגר.

איך סטיילינג נכון יכול לעזור?
המטרה היא ליצור מראה מאוזן חלילה לאלנסות להחביא ולהסתיר, הרי הם קיימים והם חלק ממך, ומצד שני גם לא להבליט אותם יתר על המידה כך שאזור החזה לא יהיה הדבר הראשון שרואים (את רוצה שיסתכלו לך בעיניים, לא?) וכמו תמיד עם לבוש וסטיילינג נכון אפשר להשיג הכל (כמעט).

אתחיל עם מה לא ללבוש ונסיים עם מה כן.

* בראש ובראשונה והכי חשובה מכלחזיה לא מותאמת שלא נותנת תמיכה ראויה-  שום דבר שתלבשי לא יראה טוב כשהציצים נמצאים באזור הבטן …


* בדים – דק, נצמד ומבריק – יבליטו וידגישו את האזור יתר על המידה.

* בגדים גדולים נטולי צורה – הרבה מנסות להסתיר על ידי לבישת חולצות ענקיות, אך יחד עם הסתרת החזה הן גם מסתירות את עצמן. זה רק מגדיל ולא מחמיא ונראה כאילו את מנסה להסתתר.

* בגדים קטנים – ייצמדו, ידגישו ויבליטו

* צווארונים סגורים – צווארון סגור מקצר את פלג הגוף העליון ורק מדגיש עוד יותר את גודל החזה.

* MORE IS LESS – כל התוספות ש"מתיישבות" ליד אזור החזה – כיסים, כפתורים, הדפסים, ניטים וואט אבר – מושך את כל תשומת הלב לשם.

* תוספות בד – שרוולים גדולים ורחבים, מלמלות וכל תוספות בד רק יגדילו וירחיבו. אנו רוצים להצמד לקו המתאר לאורך כל פלג הגוף העליון.

* פסים אופקיים – יוצרים אלמנט של רוחב ורק ידגישו וירחיבו

* לבישת צבעים בהירים – נוטים להבליט, להדגיש ולמשוך יותר תשומת לב.

* גזרה גבוהה – כאשר חלק גדול מהפלג גוף העליון תופסים העופרים, גזרה גבוהה תקצר את פלג הגוף העליון עוד יותר ותתפוס את מעט הספייס שנשאר ותיצור מראה לא מאוזן.

*גזרות תוחמות – גזרת EMPIRE למשל שתוחמת את אזור החזה, מגדילה ומדגישה אותו.

* חגורות עבות – מאותה סיבה שגזרה גבוהה בעייתית – תקצר את הפלג גוף העליון, תדגיש את החזה ותיצור מראה לא מאוזן.

* אורך שרשרת – שום דבר שמגיע לאזור החלק הרחב של החזה, שוב, ימשוך את כל תשומת הלב לשם.

* שרוולים שמגיעים לקו הרחב של החזה – העין תשלים את הקוים הישרים של השרוולים ותעבור כמובן דרך החלק הרחב של החזה …

ואם החלטת ללכת בלי שרוולים – אנא משהו עם כתפיות ספגטי. הכתפיות הדקיקות והקטנות רק ידגישו עוד יותר את הרוחב והגודל של החזה.

ועכשיו מה כן ממולץ ומה כן ללבוש:

* בראש ובראשונה וחשוב חשוב חשוב חזייה טובה. מה זה טובה: גם תומכת – ממקמת אותם במקומם הטבעי בבית החזה. כאשר הם מורמים – הפלא ופלא מתגלה אוצר – החלק הצר ביותר בפלג הגוף העליון שהדגשתו (בחולצות ושמלות) יוצרת מראה צר, נשי ונפלא !


וגם ולא פחות חשוב – ממרכזת – אוספת אותם מצידי הגוף קדימה. ברגע שהם נשפכים הצידה – זה מרחיב ומגדיל ולא מחמיא.

* גופיה מחטבת – נראית כמו גופיה רגילה לכל דבר, אך אלסטית במיוחד. אפשר ללבוש מתחת לכל בגד. מצויינת במיוחד כשעושים פעילות גופנית. מחזיקה את הכל במקום וממצקת את כל האזור.

* בדים – בעובי בינוני עד עבה, מבודדים ומסווים טוב יותר. ועל מנת שהפריט לא יראו כמו קופסא בשל הבד הקשיח יותר מומלץ שיכיל כמה אחוזים של אלסטן/ספנדקס/לייקרה כך שישב טוב יותר ויחמיא.

* צבעים כהים – יטשטשו, יסוו וישוו מראה צר וקטן יותר.

* מפתחים גדולים – יאריכו את הפלג גוף עליון והחזה יראה קטן יותר. אך זהירות – לא פתח עמוק שרק ימשוך טונות של תשומת לב ומבטים.

* גזרת מעטפת – הבחירה האולטימטיבית שלך ! ! למה? מפתח הוי הנוצר בין שני חלקי החולצה/שמלה מחמיא מאד, הקשירה תוספת את עודפי הבד ומדגישה את קו הגוף.
קני לך מספר חולצות ושמלות בסגנון – הם ישמשו אותך עד אין סוף.

עוד דבר נהדר שאפשר לעשות עם המעטפת זה ללבוש עוד שכבה מתחת וכאן אפשר לשחק עם הצבעים וליצור מראה מסוגנן ונחמד

* חולצות ושמלות שיושבות בדיוק כמו שצריך ועל קו הגוף – לא גדול או קטן מידי ובלי תוספות בד מיותרות. כלל ברזל – החולצות/שמלות הכי מחמיאות הן אלו שיושבות על קו המתאר של הגוף.
טיפ קטן – אם יש לך חולצת כפתורים שיושבת מצויין, אך יש מתיחה באזור החזה – סיגרי אותו עם סיכת ביטחון קטנה או הוסיפי תיקתק, זה יפתור את הבעיה.

* גזרה בגובה רגיל (אזור הפופיק) – הכי גבוה זה אזור הפופיק, אפשר קצת מתחת אבל לא מעל. אנו רוצים להאריך את הפלג גוף עליון ולא לקצר אותו.
ועוד המלצה – עדיף להשאיר את החולצה בחוץ ולא להכניס אותה פנימה, עוד דרך להאריך את הפלג גוף עליון.

* אביזרים טובים
@
חגורה דקה – אם מוסיפים אז דקה ככל האפשר
@
שרשרת – או סביב הצוואר או ארוכה ארוכה
@
צעיף – אביזר נפלא, אך עדיך לא לכרוך אותו סביב הצוואר אלא להשאיר אותו פתוח, מסווה מצויין את האיזור.

* חלקים עליונים "חתוכים" – שילוב של שני צבעים בחלק העליון יוצר אשליה של מראה קטן יותר/


* שכבות – השכבות יוצרות מעין בידוד שמטשטש ומסווה טוב יותר את האיזור. וכמו בחיתוכי צבעים הנ"ל – מקטינים את האזור. גם כאן אפשר לשחק עם צבעי השכבות וליצור מראות מסוגננים, יפים ומחמיאים. בחורף אפשר לשחק עם קרדיגנים וז'קטים.

* פוקוס במקום אחר – משכי את תשומת הלב הרחק מאזור החזה: איפור עיניים/שפתיים מודגש, רגליים וכו ושמרי על אזור החזה כהה ומשעמם.


ואם רוצה לדעת יותר על איך להתאים את הבגדים לגוף (והרבה מעבר) ?

קורס סטיילינג נוסף שלי  יפתח ביום שני, ה- 14 לאוקטובר בשעה 19:30 הפעם בפתח תקווה.
6 מפגשים של כיף, העשרה והכי חשוב יעשו מהפך במראה שלך ( + מפגש אישי איתי)

בין הנושאים שילמדו בקורס: הכרת מבנה הגוף והתאמת הבגדים והגזרות אליו, יצירת סגנון ואמירה אישית, התאמת צבעים, בניית מלתחה נכונה, איך לקנות בדיוק את מה שאת צריכה, (מפגש במרכז קניות) איפור ליום ולערב וב- 5 דקות, שיער לבוקר ולערב, תסרוקות מחמיאות ב- 4 דקות, ואיך תכל’ס מתלבשים לכל אירוע וזמן.
הדגש הוא על מעשיות ותכלס ועל ליווי אישי לאורך כל המפגשים.

לקבלת פרטים – מוזמנת ליצור עימי קשר onlystyling@gmail.com וגם בטלפון 054-2474255

חג שמח וחתימה טובה 🙂

דניאל לוזון, סטייליסטית

http://onlystyling.co.il/

הצטרפי אלי בפייסבוק (לייק יתקבל בברכה :->) https://www.facebook.com/Onlystyling