מה לומדים בקורס עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

מה לומדים בקורס עיצוב  גרפי קורס גרפיקה

מה לומדים בקורס עיצוב  גרפי יש לא מעט אנשים שיודעים איך להעביר מסר בצור נכונה כזו שתתפוס, ויש גם אנשים שלא יודעים כיצד לעשות את זה. זה לא עניין פשוט אבל אם יש רצוןף כל דבר ניתן ללמוד. קורס גרפיקה אינו קל אבל הוא בהחלט שווה. מדובר בלימודים אינטנסיביים בהם צריך להשקיע הרבה, כשהיעד של כל תלמיד הוא להפוך למעצב גרפי, בסיום הלימודים ועם תיק עבודות מרשים התלמיד יוכל להתקדם הלאה

מה לומדים בקורס עיצוב  גרפי החומר בלימודי עיצוב גרפי.

לימדי עיצוב גרפי הם לימודים הדורשים לא מעט השקעה אך זו השקעה משתלמת. בקורס גרפיקה טוב יש שלבים. הקורס יכלול ידע תאורטי נרחב, פיתוח חשיבה גרפית ולימוד תוכנות גרפיות מקצועיות כגון: אינדיזיין, אילוסטרייטור ופוטושופ.


מה לומדים בקורס עיצוב  גרפי 
קצת על פוטושופ

אז הנה קצת מידע על פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה גרפית מצויינת לעיבוד ועיצוב תמונה וגם עובדת מעולה עם טקסטים מעוצבים. במהלך הקורס, הסטודנט יקבל מידע מקיף על התוכנה וילמד להתשמש בכלים שלה על מנת להביא לידי ביטוי את הרעיון והמסר שפיתח בחשיבה הגרפית בזמן תכנון העבודה.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב

בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית

 

מה לומדים בקורס עיצוב  גרפי קצת על אילוסטריטור

אז הנה קצת מידע על אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה היא וקטורית מצויינת לייצור לוגואים, ובה ניתן להקטין ולהגדיל את הלוגו עשרות פעמים מבלי לפגוע באיכות ההדפסה. אילוסטרייטור מאפשרת איור דיגיטלי, דבר שיכול לתרום רבות למעצב גרפי, המעוניין להראות שהוא גם יודע לאייר באופן מקצועי. חשוב לדאוג שיש שיעורים שמלמדים על איור דיגיטלי בתוכנת האילוסטרייטור בשילוב של אור וצל נכונים.

קצת על אינדיזיין

אז הנה קצת מידע על אינדיזיין. אינדיזיין היא אומנם אינה תוכנה גרפית, כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, אך היא תוכנה מצויינת לעימוד ספרים, חוברות, קטלוגים וכו', העובדת בשיתוף פעולה עם קודמותיה, התוכנות הגרפיות. תוכנה זו מאפשרת לשלב אלמנטים שנוצרו בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור, ובה ניתן להגדיר פורמט של עמודים ופסקאות ללא צורך להקליד את הערכים שוב ושוב. אם יצרתם יצירה כלשהי ואתם רוצים לשמור על מאפייני השקיפות שלה או אלמנטים אחרים, תוכלו לייבא את קובץ הפוטושופ הפתוח, קובץ ה psd , אל תוך תוכנת האינדיזיין ולהשתמש בו. הקובץ יישמר עם כל האפקטים והשכבות וכך גם יעבור אל תוכנת האינדיזיין. אפשר ללמוד את התוכנות הללו במכללות או בשיטה הטובה יותר – לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/