מה לומדים בעיצוב גרפי? – קורס עיצוב גרפי לחצי שנה – קורס עיצוב גרפי מזורז

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי לחצי שנה – קורס עיצוב גרפי מזורז

כל המידע על החשיבות בעולם הגרפיקה ועיצוב כיצד להיות מעצבים גרפיים ב2020.    שיעורי דוגמאות חינם מה זה גרפיקה ממוחשבת ועיצוב – רוצים ללמוד עיצוב גרפי בתקופה קצרה? מה מעצבים גרפים עושים בחברות הייטק ופרסום אתרי אינטרנט? הכנו במיוחד בשבילכם בכתבה הבאה אינספור טיפים וטריקים על עולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי סרטוני וידאו ביוטיוב.  השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד  שרוצה להתחיל לעסוק בעולם התקשורת החזותית ובמדיה הדיגיטלית.

קורסים בעיצוב גרפי מבוקשים מאוד – מה לומדים בעיצוב גרפי?

קורסים בעיצוב גרפי מבוקשים מאוד בגלל שמעצבים גרפיים מרוויחים המון לעומת תקופת הלימודים הקצרה. המגמה מעידה שקיימת ביקוש אדיר למעצבים גם לעולם דפוס וגם לעולם האינטרנט. בוגרי מסלול לימודים זה יכולים להתחיל בחברות הייטק ב 17 אלף שח ובמשרדי פרסום כ-15 אלף שח.

במסלול לימודים בניית אתרים לאינטרנט ועיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב בצורה יצירתית – החשיבה היצירתית ופיתוח הכישרון

במסלול לימודים בניית אתרים לאינטרנט ועיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב בצורה יצירתית ולתרגם את הרצונות של הלקוחות לצרכנים. תלמדו מה היא תורת הצבעים וכיצד לשלב מודעה שיווקית בצורה קונספטואלית נכונה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות כי הביקוש התעסוקתי כיום זה לא לתעודות אלא אך ורק לדוגמאות שתעשו. ככל שתיק הדוגמאות שלכם יהיה מורכב ומעניין תוכלו להשתלב ישירות לאחר סיום הלימודים לתחום זה.

התוכנות הנלמדות בעולם העיצוב הגרפי.

במסלול לימודים תלמדו כיצד לעבוד על תוכנת הפוטושופ ליצירת מניפולציות על תמונות. בתוכנת אילוסטרייטור תעצבו לוגואים ותבנו תדמית לעסקים. בתוכנת אינדיזיין תלמדו לעבוד על הכנת ספרים וחוברות. לכל אורך הקורס תבנו הודעות שיווקיות הקשורות לאומנות וקופירייטינג המתאימות ליצירת מודעות שיווקיות לצרכנים בהתאם לטרנדים המקובלים ב2020.

עקב מחסור עצום במעצבים גרפיים וגרפיקאים תוכלו להתקבל ישירות ובמהירות ללא ניסיון לעבודה בתחום. המחסור נובע בגלל שבעבר רוב המעצבים היו פונים אך ורק לעבוד בענף הדפוס והיום עולם ההייטק שואב לתוכו אינספור מעצבים גרפיים להכנת אתר האינטרנט או בנייה של האפליקציות. זה לא חדש שבתחום ההיי-טק השכר הוא מאוד גבוה. במידה ותרצו להתברג לתחום זה תצטרכו להראות תיק עבודות מקצועי. בסיום לימודי עיצוב גרפי תקבלו תעודה מקצועית. במידה ותרצו להמשיך לתחום התקשורת החזותית תוכלו להשלים קורסים בהכנה ועיצוב של אפליקציות או אתר האינטרנט UI-UX.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

ריכוז מוסדות הלימוד והאוניברסיטאות ללימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית נמצא במרכז תל אביב וירושלים. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלו תוכלו ללמוד בשיטת לימודים אונליין באינטרנט. בית ספר ללימודי מקצועות העיצוב וגרפיקה אונליין מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים ומאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. השיחה בין מורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר שיעור פרטי לכל לדבר. בצורה פרטית ואישית אפשר להספיק הרבה יותר חומר ותיק העבודות יהיה בהתאם. שיעורי ההצלחה הם גדולים מאוד כי מסלול ההכשרה מאפשר לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית אישית ללא שום לחץ חברתי.

תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

לסיכום.

במהלך הקורס יוענקו הכלים הנחוצים ביותר כדי לעסוק בעולם העיצוב, זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שרוצים לראות זה כיצד אתם יכולים לעצב אפליקציות ואתרים כדי לעבוד בחברות הייטק. הביקוש הוא מאוד גבוה מצד חברות הייטק מה שיצר המשבר תעסוקתי בעולם דפוס. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בישראל ובעולם כולו וכל זה דרך האינטרנט עם מורה מעבר לקו בצורה פרטית ואישית.