מה לא לעשות לפני רכישת דירה? אורבן נדלן מסבירים!

בחורה עם מחשב נייד

דברים לא לעשות לפני רכישת הבית – כך טוענים בחברת אורבן נדלן.

אין רכישה גדולה של כל סוג

סקר את המאמר שכותרתו, "אל תקנה מכונית", ולהחיל אותו על כל קנייה משמעותית זה יהיה חובה מכל סוג שהוא. לפי אורבן נדלן זה כולל רהיטים, מכונות, חומרה אלקטרונית, קישוטים, טיולים, חתונות יקרות …

… ומכוניות, כמובן.

פרויקט של אורבן נדלן
פרויקט של אורבן נדלן

נסו לא להעביר כסף מסביב

ע"פ דוד זהבי המנכל של קבוצת אורבן נדל"ן בנקודה שבה בנק סוקר את חבילה מראש שלך עבור אישור, משהו שהם מודאגים הוא רכישת של נכסים עבור התשלום הראשוני שלך ואת עלויות הסגירה. קרוב לוודאי, תתקבלנה כדי לתת הכרזות על האחרון כמה חודשים על כל המשאבים נוזל שלך. זה כולל רשומות פיננסיות, חשבונות השקעה, מטבע לפרסם עתודות, עדות של החנות, הסברים מניות, סבסוד משותף, ואפילו הארגון שלך 401K וחשבונות פרישה.

על הסיכוי כי אתה מזיז כסף בין חשבונות בתוך זמן זה, אולי יש חנויות רחבות ומשיכות בחלק מהם.

את ההלוואה הביתה כספים (אדם שבאמת מעדיף את האשראי) צפויה לדרוש שביל נייר הכולל של מספר ניכר של משיכות וחנויות. ייתכן שתידרש ליצור המחאות טיפה, קבלות בחנות, ומידע אחר חסר משמעות, שעשוי להיות משעמם מאוד.

אולי בסופו של דבר אתה מתוסכל בבנק שלך, אבל הם פשוט עושים את הכיבוש שלהם בצורה יעילה. לפי צוות האינטרנט של אורבן נדל"ן בכדי להבטיח בקרת איכות ולהרוג מצג שווא פוטנציאלי, הוא תנאי מוקדם על רוב ההתקדמות כדי ארכיון לחלוטין את הרכישה של כל הנכסים. העברת הכסף שלך מסביב, ללא קשר לאפשרות שאתה מאחד את הנכסים שלך כדי להפוך אותו "פחות תובעני", יכול לעשות את זה יותר בעייתי עבור מומחה הלוואה להקליט כראוי.

אז להשאיר את הכסף שלך איפה זה עד לנקודה שאתה משוחח עם קצין האשראי.

ללא שם: טוב … ללא שם: לא לשנות בנקים!

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.