מה יקרה אם נגיד שכושר זה אושר?

חיפשתי לי אלטרנטיבה ראויה. הצבתי סטנדרטים גבוהים עם פנטזיה תת הכרתית שלא אמצא את מה שאני חולמת עליו ואשאר לי בים. הגדרתי לעצמי שזה חייב להיות בחוץ, איכותי, מוקפד, רצוי עם נוף ואווירה ושלא יחייב ממני מחוייבות כספית

הסידור הזה של להיות בת 50 פלוס מחייב התארגנות ופוקוס קצת אחר ממה שזכרתי. מה שפעם היה מסתדר לי ברגע (שמה על עצמי משהו ונראית שוס) כבר לוקח יותר מכמה רגעים וביננו זה לא תמיד מרגיש כזה שוס.
הבעיה היא שאני עדיין אוהבת להרגיש וואו. זה עושה לי טוב בגוף ועוד יותר בנפש. גיליתי שמה שפעם היה קורה לבד ומעצמו סתם כי שמעתי שיר טוב ברדיו או כי מישהו חייך אלי ברחוב ואפילו כי קמתי וראיתי שיום רביעי היום מגיע אלי עכשיו רק אחרי שעה של פעילות פיזית מאומצת. מה שכולם מכירים ומכנים "ספורט".

מאז שאני זוכרת את עצמי כילדה, הייתי מאלו ששונאות ספורט. מאז דברים השתנו. אני כבר לא ילדה. ואני ממש אוהבת ספורט. שיכנעתי את עצמי והשתכנעתי לגמרי. מרוב שאני מעולה בלשכנע היום אני יודעת לשכנע כל סרבנית פעילות ולחיידק גם אותה באהבה לזיעה, לאופנת ספורט, למאמץ, להאצת דופק ולתחושה הנפלאה הזאת של כאב מתוק כתוצאה מפעילות גופנית.

עידית תמיר  אלבום פרטי

התבייתתי על ריצות. אני רצה למרחקים ארוכים. אני אוהבת את השקט הזה שקיים בריצה. זה מכניס אותי ל-zone ונותן לי זמן טוב של להיות עם עצמי. בזמן האחרון אני מרגישה שגם זה לא מספיק. התייעצתי עם חבר שהוא מאמן ספורט נחשב, סיפרתי לו מה אני עושה (רצה לי בים להנאתי), הוא הביט בי במבט מתנשא ושלח אותי מייד לעשות גם חיזוקים כי "אם לא…" קיבלתי נאום שלם על הסכנות בריצה, בשחיקה, בעומס ובמאמץ. רק המילה הזאת שלו "חיזוקים" גרמה לי להרגיש חלושס. המחשבה על חדר כושר ממוזג ומריח מזיעה והורמונים עם כל המראות המדגישות ומבליטות  ואנשי המשקולות שמסתובבים שם בין המכשירים עם מימיות חלבון ומבטים זולגי זיעה ותשוקה עשו לי קראמפים בבטן.

אבל ההוא אמר שאני חייבת וכממושמעת חיפשתי לי אלטרנטיבה ראויה. הצבתי סטנדרטים גבוהים עם פנטזיה תת מודעת שלא אמצא את מה שאני חולמת עליו ואשאר לי בים. הגדרתי לעצמי שזה חייב להיות בחוץ, שיהיה איכותי, מוקפד, רצוי עם נוף ואוירה, מושקע ושלא יחייב ממני מחוייבות כספית  כי זה לא מתאים כרגע.

עידית דרור משקאות צילום אלבום פרטי

לימדו אותי שחלומות צריך לצעוק (תודה לך שוב יובל אברמוביץ'), אז אמנם לא צעקתי אבל בכל זאת אמרתי את החלום שלי בקול. מישהו שמע והזמינו אותי השבוע להשקה של למתחם מטורףףףף (נאמר לי שזה המתחם כושר הגדול מסוגו בכל העולם!!!). עיריית תל אביב יחד עם חברת נ.א.לבה הקימו בפארק הירקון, ממש על יד הספורטק, מתחם שלא נראה כמותו. הם פיתחו במקביל אפליקציה שנקראת kompan ותוך שתי דקות של רישום את מתקבלת בחיבוק לתוך מרחב וירטואלי שנותן לך יד ומוביל אותך בבטחה והנאה בין עשרות המתקנים של הכושר במרחב היפה הזה על גדות הירקון.

עידית תמיר צילום פרטי

חנייה חינמית בספורטק וכל אחד שם more than welcome לעשות כל תרגיל שיחזק לו בטן/ שכמות/ גב תחתון/ רגל אחורית/ ארבע ראשי או גם וגם וגם. המבחר של מתקני הכושר הכי גדול שראיתי. אפליקציה ידידותית ומאתגרת, נוף פסטורלי כמו בשירים, קו ראשון למים של גדות הירקון ואם בא למישהו לרוץ בין סט לסט אז יש שם מסלול ריצה אולימפי שמקיף את כל המתקנים.
באוקטובר נראה לי שגם יהיה שם פחות לח.  רוצו.