מה חדש באסתטיקה

הייתי בהרצאתה של ד"ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים ואסתטיקה של הפנים, וחזרתי כדי לספר על כל החידושים בתחום.

בערב של (כמעט) סוף שבוע, התלוויתי לכמה חברות טובות (ויפות…) והלכנו לשמוע על כל מה שחדש בתחום האסתטיקה הרפואית, ולמה בכלל צריך את זה.
דוקטור דורינה קלש היא רופאת עיניים, מומחית בהזרקות תוך עיניות ובשנים האחרונות עובדת גם בתחום רפואת האסתטיקה בשילוב רפואת עיניים.
האני-מאמין של ד"ר קלש הוא "אני באה ממקום של לנסות ולשפר את הקיים, ולא לשנות את הבנאדם".
מיד כששמעתי את זה מאוד התחברתי.
הסוד בטיפולים האסתטיים, לפי הגישה הזו, הוא לא לראות שעשית משהו אלא פשוט לקבל תוצאה סופית משביעת רצון. לפי השיטות החדשות, היום כבר לא רודפים אחרי כל קמט וקמט, אלא רואים את התמונה בכללותה ומטפלים במה שאפשר.
Doctor Dorina_calash

סוד היופי

היופי תמיד העסיק את האנושות. אידיאל היופי נחקר רבות וכיום ישנו קו מפותל שהוא המרכיב עליו מתבסס מבנה הפנים.
כולנו מעט א-סימטריים ושואפים לסימטריות, אבל סימטריות מוגזמת יכולה גם היא להיראות מלאכותית מידי.
ריענון העור הוא נושא שנחקר שנים וכיום יש התפתחויות בתחום. חומצה היאלרונית וקולגן הם מרכיבים טבעיים הקיימים בעור שלנו, אך לעיתים צריך להוסיף קצת על מנת לשפר את האסתטיקה.
צפו בקטע מהרצאתה של דוקטור דורינה קלש בנושא:
[youtube I_ev7ndFGNM]
טיפולים אסתטיים יוצרים אשליה אופטית של הרמת הפנים. בכנס האסתטיקה העולמי שהתקיים לאחרונה במונטה-קרלו נחשפו החידושים האחרונים בתחום: חומרי נפח ומילוי שונים (מלבד חומצה היאלרונית), פילינג מסוגים שונים, חוטי הרמה, לייזר בטכניקות שונות ועוד.
המזרקים כיום מדוייקים יותר, פותחו חוטי הרמה לעיצוב חלקים שונים בפנים, בין היתר עיצוב קו לסת חדש.
חומרי המילוי השונים משפרים את מרקם העור על ידי שימוש בטכנולוגיות המחדירות את החומרים לעור ומונעות ספיגה מהירה של החומרים בגוף. יש שיטות הזרקה שונות: מחט, קנולה ועוד.
במרפאתה של ד"ר קלש ניתן כיום לעבור גם טיפול במכשיר הפלסמס, מכשיר חדשני מסוגו המיועד להסרת נגעים, כתמי שמש, טיפול בצלקות ושיפור כללי של מראה העור.
אין לו תופעות לוואי והוא בטוח להשתמש בכל אזורי הגוף והפנים.
לקביעת תור: 050-6267461, או dorinasoc@gmail.com

ומה אוכלים?

אם אתם כבר באזור, אל תוותרו על ארוחה במסעדת פיאנו פיאנו ביקנעם. אנחנו הגענו מאוחר ורעבות אחרי ערב של חידושים והמצאות, והתעלפנו מהמנות המעולות, וכן, אני מודה, בעיקר מהקינוחים המעלפים.
תראו בעצמכם. קליק לאתר הבית של המסעדה לשעות פתיחה, מבצעים שווים ביותר ועוד הפתעות.
Piano Pian_COLLAGE