מה זה עידן הקלות?

בחורה עם מחשב נייד

המשימה שלי היא להביא קלות לעולם, ליצור שינוי.

עידן הקלות הוא השליחות שלי. זה מה שבאתי ללמוד וללמד. זה הנושא המרכזי שמחבר בין כל מה שאני עושה.

אז מה זה עידן הקלות?

עידן הקלות הוא העידן החדש, העידן בו אנו חיים כרגע. זהו עידן של ריפוי נגיש, הגשמה מלאה, ושינויים עמוקים ופשוטים ללא מאמץ. העידן הזה מזמין אותנו לחיות את חיינו בקלות, בשמחה ובהנאה.

בסוף 2012 עלה כדור הארץ למימד חדש, המימד הרביעי. העלייה למימד חדש יצרה תקופה חדשה לגמרי. היא מביאה שינוי עמוק ורחב באנושות, בחברה וגם בתוכנו, ככל שנאפשר זאת.

בעידן הקלות מתרחש מעבר חשוב הן במובן הרוחני והן במובן הגשמי, המעשי. המעבר שמתרחש הוא מעבר מתבניות ישנות שלא משרתות אותנו יותר לאנרגיה חדשה רכה וקלילה שמאפשרת תהליכים קלים יותר של ריפוי ושינוי.

איך זה משפיע עלינו?

עידן הקלות מזמין אותנו להתאים את עצמנו, לעשות שינוי גדול בחברה וביקום דרך השינוי בתוכנו, בכל אחד מאיתנו. עידן הקלות נותן לנו את האפשרות, הדרך והכלים. הכל נעשה נגיש יותר, אפשרי, זמין.

בעידן הקלות יש הזדמנות חדשה לוותר על תבניות ישנות של העידן הקודם, ולאמץ במקומן את החדש שמתאפשר – הסכמה, נוכחות, אחדות וקלות.

אם נלמד להיות בנוכחות מלאה בתוכנו, באחדות, בהסכמה מלאה להיות מי שאנחנו ולהביא לעולם את המתנות שלנו, נוכל להתחבר לתדרים החדשים ולהביא את עצמנו במלואנו – בדרך חדשה, קלה יותר, מלאת אהבה וזרימה.

ריפוי חדש לעומת שיטות ישנות

בעידן הקלות הריפוי הוא נגיש, קל, מלא אחדות, ופחות ופחות תלוי בשיטות כאלה או אחרות.

באמצעות ריפוי הלב, עבודה על נוכחות מלאה, באמצעות אחדות עם עצמנו וחיבור לתדרים ולכלים של העידן החדש – אנחנו מביאים לעולם משהו חדש משלנו.

זה לא אומר שלא יהיו לנו קשיים בדרך, זה לא אומר שלא ניתקל בשיעורים, או שהכל יצליח לנו בניסיון הראשון, זה פשוט אומר שתהליכי ריפוי ושינוי שלקחו בעבר הרבה זמן, מתרחשים ומתגשמים בפחות זמן וללא מאמץ.

כשהקלות נכנסת לחיינו, הכח לשינוי עובר לידינו ומתגשם דרכנו.

איך אוכל להכניס קלות לחיי ולהתאים את עצמי לעידן הקלות?

זה לא פשוט עבור רובנו לוותר על עמדות ישנות ומוכרות. הרי גדלנו והורגלנו לחשוב בצורה מסוימת. יחד עם זאת, אני מאמינה ויודעת שהיום זה אפשרי ופשוט יותר מאי פעם, לחיות בזרימה, קלות ושפע.

כאשר אנחנו מסתכלים על החוויות ועל החיים בנוכחות מלאה, ופחות דרך דפוסי התנהגות ישנים, אנו חווים קלות בחיים. הכלים של עידן הקלות הם בין היתר הסכמה ונוכחות מלאה.

ככל שנסכים לאפשר קלות בחיינו,
ככל שנסכים להיות נוכחים במלואנו,
ככל שנסכים להיות אנוש, להיות אחד בתוכנו,
ככל שנסכים להביא את ה"חדש" שלנו לעולם, את המתנה שלנו –
כך נגשים את עצמנו ונחווה שינוי וריפוי עמוק בקלות.

hands-2667461_1920

על זאת ועוד תוכלו לקרוא באתר שלי www.shellyjoshua.co.il או במפגשים שאני עורכת.

שלי יהושע – עידן הקלות

052-3223859