מה הקשר בין יציבות הכלכלה הגרמנית לבין אטרקטיביות ההשקעה במדינה?

בחורה עם מחשב נייד

ישראלים רבים החלו להשקיע בנדל"ן בחו"ל – במדינות ארה"ב, בגרמניה, באנגליה וביעדים נוספים. בשנים האחרונות אנו שומעים על אפשרויות ההשקעה בנדל"ן בברלין ובשאר ערי גרמניה, לכן נשאלת השאלה מה גורם למשקיע הישראלי לנתב את כספו להשקעות נדל"ן במדינות המערב כמו גרמניה. למעשה, לפי אורן קובי, איש נדל"ן מנוסה בתחום ההשקעות בנדל"ן באירופה, אחד מאפיקי ההשקעות הבטוחים ביותר הוא בגרמניה, בזכות הכלכלה היציבה ומחירי הנדל"ן המטפסים מעלה בהתמדה.

יציבות הכלכלה הגרמנית

גרמניה חברה באיחוד האירופי ובזכות יציבות הכלכלה של המדינה היא למעשה מהווה את קטר הצמיחה של כל מדינות האיחוד. הכלכלה הגרמנית מתפקדת ביעילות וצולחת היטב משברים כלכליים עולמיים, כך שגם גלי ההגירה העצומים לגרמניה לא השפיעו לרעה על יציבות הכלכלה המקומית. לכן, כדאי להשקיע באמצעות אורן קובי בנדל"ן בגרמניה, כאשר ניתן להשקיע גם סכומים נמוכים וליהנות מתשואה גבוהה ומאפשרות לממש את הנכס בעוד שנים ספורות ברווח גבוה.

הכלכלה הגרמנית נשענת על ייצור מקומי ועל יצוא גבוה: המדינה ידועה בענפי תעשייה מובילים התורמים ליציבות הכלכלה כמו תעשיית הרכב, התקשורת, ההיי-טק ועוד. הכלכלה הגרמנית מפגינה ביצועים מעולים, שוק הנדל"ן במדינה מתנהל במקצועיות ומחירי הנדל"ן ממשיכים לטפס בהתאם לתחזיות. לדברי אורן קובי, כדאי לנצל את ההזדמנות המשתלמת להשקיע בנדל"ן בגרמניה וליהנות מאפיק השקעות יחסית סולידי אך בטוח.

קשר ישיר בין יציבות הכלכלה לאטרקטיביות ההשקעה

כדי ליהנות מתשואה גבוהה וקבועה לאורך זמן, חשוב להשקיע בחכמה את הכסף. יציבות הכלכלה הגרמנית מאפשרת למשקיע הישראלי להשקיע את כספו בנדל"ן במדינה וליהנות מהשקעה בטוחה ומשתלמת. ככל שהכלכלה בגרמניה ממשיכה להיות יציבה ולגדול, כך גם מחירי הנדל"ן במדינה ממשיכים לטפס מעלה והמשקיע הישראלי נהנה מאפיק השקעות בטוח ויציב, ומחלופה אטרקטיבית וכדאית לכספו הפנוי.

business-21856_640

אורן קובי - יזם נדל"ן
אורן קובי, מומחה לנדל"ן. מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק נכסי נדל"ן ברחבי אירופה. כרגע אורן קובי מתמקד בנכסים מאזור ברלין, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגרמניה. ובנוסף, יועץ ומלווה יזמי נדל"ן בתחילת דרכם.