מה הקשר בין זה שהייתי ילדה מרצה לסרטן?

הייתי ילדה מרצה.

לקח לי שנים לומר זאת לעצמי. ובטח לעולם.הייתי ילדה שעושה הכל כדי לרצות את סביבתה אבל לא את עצמה. הייתי אומרת את מה שאחרים ציפו או רצו לשמוע, או שהייתי אומרת את מה שיש לי לומר, באופן כזה שיתקבל על אחרים. אבל בפנים חייתי בתסכול שאני לא מרשה לעצמי להביא את עצמי לידי ביטוי. פחדתי ממה יגידו אחרים אם אומר באמת את מה שאני רוצה או חושבת, פחדתי שלא יאהבו אותי, פחדתי להיות לבד. והפחד הזה נצרב במוחי, בתת המודע שלי, ולווה אותי כמעט כל חיי.

לפני כ 8 שנים החלמתי ממחלת סרטן בלוטת הרוק, שנחשב סרטן נדיר. כחלק מתהליך ההחלמה התחלתי לשאול שאלות קשות, כגון למה חליתי בסרטן הזה ספציפי? מה המסר שמועבר אלי? איך אני שומרת על הבריאות שלי ומונעת את הישנותו?
כך נחשפתי לעולם התת מודע. ואז הבנתי למה!!!!! כשהבנתי למה, גיליתי את האור הפנימי שלי.

 תת המודע וביטוי עצמי

בעולם התת מודע, הגוף מחולק לאזורי אנרגיה, וכל אזור שייך למקום אחר בגוף. אזור הגרון לדוגמא מייצג את אזור הביטוי העצמי. במשך שנים רציתי להביא את עצמי לידי ביטוי, אך פחדתי!! כלומר, נמנעתי מלהביא את עצמי לידי ביטוי, רק המחשבה שאני צריכה לדבר או לבטא את עצמי ליד אחרים היתה מלחיצה ומפחידה אותי, הפה שלי היה מתייבש. ואז הבנתי שעצם המחשבה המקדימה שהיתה לי (בלוטות הרוק נמצאות במיקום לפני הגרון) הפחד ממה יחשבו, מנע ממני להביא עצמי לידי ביטוי, וזה מה שיצר את המחלה. גיליתי את האור הפנימי שלי!!

 להעז להפיץ את האור

כיום אני מבינה שכדי לשמור על בריאותי עלי לצאת מאזור הנוחות שלי, להשתחרר מהפחד, להעז להתמודד עם מה שאחרים יאמרו, ולבטא את עצמי לעולם. כיום אני צועדת באומץ ומפיצה את האור הפנימי שלי.
האם את רוצה לגלות את האור הפנימי שלך? גם את רוצה להבין מה חוסם, מעכב, מפריע , מאפיל על האור הפנימי שלך? אני מזמינה אותך לאזור אומץ ולגלות. האור הפנימי שלנו לעיתים מוסתר על ידי תדרים שליליים, על ידי מחשבות, פחדים, רגשות, דאגות, אמונות מגבילות ועוד, ולכן לעיתים קשה לגלות אותו.
עולם התת מודע עוזר לנו לגלות מה מסתיר את האור, מסביר לנו איך לגלות את האור כדי שנתחיל להפיץ אותו לעולם.

מעוניינים לבדוק אם אני יכולה לעזור לכם?
אני כאן לרשותכם ❤

שרון קוטא – תודעה משנה חיים
אימון אישי
054-7170434

ילדה מרצה

שרון קוטא - תודעה משנה חיים
שרון קוטא - מאמנת אישית ומרצה – תודעה משנה חיים. במשך שנים נמנעתי מלומר את דעתי, פחדתי ממה אנשים יחשבו עלי . זה היה כל כך טבוע בי, עד שהתרחקתי מעצמי עד כדי כך שהיה לי קשה לסמוך על עצמי, בעיקר בקבלת החלטות בחיים שלי. אבל בתוך תוכי, תמיד רציתי לפרוץ, לדבר, להעז לומר את דעתי, זה בער בי כל הזמן. הפחד הזה ניהל את חיי עד שלפני כ 7 שנים חליתי בסרטן נדיר, ואז החל השינוי הגדול אצלי, נחשפתי לתת מודע והבנתי ממה נבע הפחד שלי (הקולות בראש), ולמה הוא ניהל אותי. הגילוי הזה עזר לי להחלים נפשית מהמחלה, וחיבר אותי שוב לעצמי. כיום אני מרגישה חופשיה, ואני מגשימה את עצמי! כמנטורית להעצמה נשית, אני עוזרת לנשים ליצור את החופש שלהן בחיים, לסמוך על עצמן ולקבל את עצמן כמו שהן, להעז ולשחרר את התלות בפחדים העמוקים שלהן, להרגיש שהן יכולות לעשות הכל, להתמודד עם כל האתגרים, ולממש את עצמן. אני יודעת מניסיון שהשינוי מתחיל בפנים, וכשזה קורה, שום דבר לא יכול לעצור אותך! אני מזמינה אותך ליצור את החופש שלך, לשחרר את התלות בפחדים שלך, להתחיל לסמוך על עצמך, להגשים את עצמך ולגלות שהכל אפשרי!