מה הן הנקודות השחורות על הביוטיבלנדר שלי?!

מדוע נוצרות נקודות שחורות על פני ספוגיות ביוטיבלנדר (או כל ספוגית אחרת), האם כדאי להמשיך להשתמש, ואיך למנוע את התופעה? כל התשובות בפנים.

עובש על ביוטיבלנדר
איך ומדוע נוצרות נקודות שחורות על ספוגיות ביוטיבלנדר? כל ההסברים, ואיך נמנעים- בפנים!
עובש על ביוטיבלנדר
איך ומדוע נוצרות נקודות שחורות על ספוגיות ביוטיבלנדר? כל ההסברים, ואיך נמנעים- בפנים!

יום בהיר אחר שלפת את ספוגית הביוטיבלנדר שלך ממגרת האיפור, וגילית שעל פני השטח שלה הופיעו נקודות שחורות קטנות. אולי חשדת שמדובר בשאריות איפור, או במשהו סתמי ולא מזיק אחר, והתאפרת באמצעותה בכל מקרה. אבל לו הייתי אומרת לך, שהנקודות השחורות שעל הספוגית שלך הן עובש, היית ממשיכה להשתמש בה? כנראה שלא.

כו כן, חברות, הנקודות השחורות על ספוגית הביוטיבלנדר שאתן רואות בתמונה הן עובש, ותאמינו או לא, לעיתים זה קורה דווקא בגלל שחשבנו שטיפלנו בספוגית בכפפות של משי: רחצנו אותה, וסגרנו אותה בקופסה המקורית שלה כדי שלא תצבור אבק, או לא תינזק צורתה. אבל דווקא הפעולות האלה, הן שגרמו להיווצרות העובש, וזה ההסבר:

עובש מתפתח במקומות סגורים ולחים. חשבו על זה, זה בדיוק מה שקורה בחדר האמבטיה למשל. כך שאם נסגור את הספוגית הלחה בתוך קופסה קטנה, או אפילו בתוך מגירה, אנחנו בעצם מעניקים לה תנאים משופרים לפיתוח עובש.

אגב, פה אני רוצה לציין, שזו אחת מהסיבות שאני מעדיפה את הספוגית הורודה, או ספוגיות בהירות, על פני הספוגית השחורה – עליה בלתי אפשרי לזהות עובש.

אז איך לשמור על ספוגית הביוטיבלנדר נכון, מונעים היווצרות עובש ומאריכים את חייה? זה ממש פשוט:

1. הקפידו לרחוץ ולנקות את הספוגית בתום כל שימוש בסבון יעודי

2. הניחו את הספוגית ליבוש מוחלט במקום פתוח ומאוורר.

3. גם אם אין לכן זמן לשטוף את הספוגית מיד בתום השימוש, הקפידו להשאיר אותה במקום מאוורר, ולא לסגור אותה בקופסה או במגירה. אם תשאירו אותה על שולחן האיפור, זה אמור להספיק.

בהצלחה!

אם אתן זקוקות לספוגית ביוטיבלנדר חדשה – תוכלו לרכוש בארץ מהאתר בלאשס.