מה ההבדל בין עיצוב גרפי לגרפיקה ממוחשבת

בחורה עם מחשב נייד

מה ההבדל בין עיצוב גרפי  לגרפיקה ממוחשבת

יש אלמנטים גרפיים שונים שנמצאים סביבנו כל הזמן, בלי גרפיקה בכלל היה לנו ממש בלאגן בעיניים לא היינו יודעים מה שייך למה, איזו חברה יותר טובה מבחינת מותג, בשביל זה טוב שיש לנו גרפיקה, טקסטים תמונות איורים, הכל מובן כל פרסום במקום שלה וכמובן טוב שיש עיצוב, יש סדר והיגיון לדברים, יש היררכיה לכל דבר, כל דבר במקום שיקרוץ לצופה, שיגרום לצרכן לקנות, שיעביר מסר ראוי, לעבודת הקודש הזו אחראי המעצב הגרפי שצריך ללמוד כמובן את הנושא בכדי להיות מקצועי וברמה גבוהה מאוד.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

 

מה ההבדל בין עיצוב גרפי  לגרפיקה ממוחשבת אז מה לומדים?

יש לא מעט נושאים שצריך ללמוד. תלמידים שמעניין אותם כל עניין הפרסום והיכולת לארגן בין האלמנטים הגרפיים כדי להעביר מסר מסויים שיעבוד שימשוך שיהיה אפילי, צריכים ללמוד הרבה נושאים שנוגעים לתחום העיצוב והגרפיקה, מתחילים מהבסיס מהעיקר, פיתוח החשיבה הגרפית, למידה של מושגים בתחום הגרפי, כמו קומפוזיציה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, אור וצל ועוד המון המון דברים חשובים

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

מה ההבדל בין עיצוב גרפי  לגרפיקה ממוחשבת לימוד התוכנות

החומר העיוני אומנם חשוב אך צריך הרבה יותר מזה. יחד עם החומר העיוני, התלמיד לומד ליישם את הרעיונות שלו שהשתפרו עד מאוד בשל התפתחות חשיבתו הגרפית, בתוכנת הפוטושופ, זוהי תוכנה מעולה לעיבוד ועיצוב תמונה, כל תמונה שצולמה ברזולוציה תמונה וצריכה תיקוני צבע קטנים, או תיקוני ניגודיות, תמונות כהות שניתן להפוך לבהירות יותר ותמונות בהירות מדי שניתן להפוך לכהות יותר. ניתן לשחק עם האפקטים ולעשות איזו מניפולציה שנרצה על התמונות כדי שיוכלו לשמש אותנו כאלמנט בעבודת העיצוב שנרצה לבנות כדי להעביר מסר מתאים לצופה, חיתוך תמונות גם הוא יכול להתבצע באמצעות פוטושופ ולעשות אפקטים שגורמים לטשטוש קצוות החיתוך כך שניתן לשלב את התמונה החתוכה והמטושטשת בצדדים עם כל תמונה אחרת שעולה על הדעת.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

מה ההבדל בין עיצוב גרפי  לגרפיקה ממוחשבת עבודה עם טקסטים

טקסטים גם הם פשוטים בעבודה עם פוטושופ כדי שיוכלו להתאים לצרכינו, אם זה אומר לעשות על הטקסט מניפולציות, הגדלות הקטנות. אפקטים של הצללות, אפקטים של שקיפויות שייראה כאילו נמצא מאחורי תמונות או משתקף על תמונות או בפרספקטיבה כזו או אחרת. חלק מהלימודים הוא השימוש בטקסטים עצמם בסוגי הכתב גם באופן שקול וחשיבתי ולא לזרוק סתם סוגי כתב, לכל סוג כתב יש מטרה שלשמה הוא נועד ואת זה גם תלמדו כשתיגעו בלימודי טיפוגרפיה. יש מכללות שונות בהם ניתן ללמוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי ברמה לא פחות גבוהה מכל מוסד אחר.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/