מה את אומרת ,על מה את חושבת "עלמה אוהבת"?!

הזהות האמיתית שלי , פרוצה ופתוחה לכל דיכפין. אלפי תמונות שלי בפייסבוק , לינקים לכל הוויה אפשרית שלי. זה מה שיש! קבלו או עיזבו! מנגד מסתבר שיש בעולם הוירטואלי דמויות שבוחרות להשאר אנונימיות לחלוטין. אני מזהה תוך קריאה את השנינות , את היכולות הכתיבה את הסטאטוסים המדליקים מעל גבי הפייסבוק, ובכל זאת אין לי מושג מי האשה הזאת , סירבה למפגש . ואני אחרי הכל,בת 54 ,ישראלית מבקרת בארץ ,אוהבת אנשים לא וירטואלים ותמיד באה ממקום של אהבת האדם ,אז אני שואלת למה?על מה ובאם את אוהבת למה כל כך את פוחדת?

בחורה עם מחשב נייד

את חיי מעל הרשת, התחלתי יחסית מאוחר ב-1999. מאז אני רק מוסיפה "מחוזות לבדיקה". הבית המרכזי הוא פייסבוק. טוויטר לא מספק לי עניין מספיק. למרות שהכרתי כמה מחברי עד היום דרכו. אני קוראת הרבה עברית מעל גבי הרשת, עיתונים ישראלים, צהובונים, אינפורמציה תירותית, ביקורת על מסעדה או מלון, בקיצור,הייתי מגדירה את עצמי  כמחוברת מכורה.

הכרתי אנשים מדהימים מעל גבי הרשת, גם סלונה היוותה מקור לא נלאה ל הכרויות עם נשים שאהבתי את הראש שלהן, יש שנשארו על מסך חיי ויש שהפכו לתיקיה שלא נפתחת. דרך המילים בפירוש למדתי  לזהות טיפוסים שונים  של נשים.  אלמנט  נוסף שאני מאד נמשכת אליהם זהו אלמנט הצילום, צילומים עושים לי את זה!.

 מה קורה שאת נתקלת ברשת בדמות וירטואלית, שכותבת מדהים, שנון חריף, אפילו  די סרקסטי. את נדלקת על הדמות , מנסה לייצר מפגש בעולם הראלי ונתקלת בסירוב את מבינה שמפגש לא יהיה! או תמונה שלה ברשת לא תראי?

אני מאד מסוקרנת. היא מאד חביבה אלי, אנחנו  "מדברות" דרך ה"אין בוקס" אחת של השניה, אפילו ביקשתי ממנה רשות לכתוב את הפוסט הזה. כי רציתי  לצרף אליו  את התמונה שלה מהפייסבוק, היא כותבת גם בסלונה,,גם ב"קפה דה -מרקר". ובכל זאת אין לי מושג מי היא?

מי את "עלמה אוהבת"? מטריף אותי לדעת שאת את התמונות שלי ראית מאות פעמים , כן' אני מעייפת. את אפילו יודעת את שמו של בית הקפה השכונתי שלי, שם אני שורצת. את בעצם , עשויה לשבת ממש לידי ואני לא אדע מי את.

שאלתי את עצמי האם יתכן שאולי את בעצם נהג משאית בן  60 עם פיצול אישיות? אולי את הומלסית על הספסל באלנבי, אלו עם האי פאד בשמיכה? מחייכת! 

אז עד לפעם הבאה שלי בישראל, אני אחשוב עליך מה שאני רוצה ואקווה שתסכימי  להשיל את מעיל המסתורין שלך ,להוריד את משקפי הבלש ולחייך ליד כוס קפה.

ההוכחה לשנינות המח של עלמה~

"מה לובשים לקראת פגישה עם המוות?" ניסיתי להצחיק את עצמי. "רק לא פראדה! שלא יחשבו שם שאני מביאה להם את השטן!"→

כותבת בפרופיל פה בסלונה:

"אני הבלוגרית הכי מפורסמת בארץ שאיש אינו יודע את זהותה. טוב לי באנונימיות שלי. לא מזמן הייתי הכוכבת הגדולה של קפה דה-מרקר. קיבלתי כוכבים ירוקים כמו זבל. היו לי מעריצים. היו לי מחזרים. היו לי חברים. היו לי אוייבים. חיזרו אחריי וקינאו בי. ליטפו אותי ופגעו בי. אני מקווה שתאהבו אותי כמו שאני אוהבת אתכם. כי החיים שלי (ואני בטוחה שגם שלכם) 100ממים הפרופיל שלי בפייסבוק: http://www.facebook.com/alma.love.alma "

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~