מה אני חושבת על… kylie jenner cosmetics

סוף סוף גם בידי נפלה ההזדמנות לבדוק את השפתונים המדוברים של קיילי ג'נר ואשתף אתכן בחוויותיי .

בחורה עם מחשב נייד

3

 

כמו כולם גם לי במהלך השנה ישנם אירועים גדולים אליהם אני רוצה להיראות במיטבי שבשבילם אני מחפשת את המוצרים הטובים ביותר.

אך לא רק בשבילי אני מחפשת, גם בשביל קהל הלקוחות שלי שאני מאפרת. הלקוחות אצלי תמיד רוצות להיות יפות כל הערב אך גם ליהנות ואי אפשר ליהנות כמובן כשהאודם/השפתון נמרחים נכון?

אז כשחיפשתי את השפתון המושלם שמעתי על שפתוני הlip kit  של קיילי ג'נר

איך לא יכולתי שלא לשמוע. כשקיילי ג'נר השיקה את השפתונים שלה הייתה סערה גדולה ברשת על המוצרים, כל השפתונים שלה נמכרו תוך דקות ספורות וכולם דיברו בשבחם של שפתוניי המאט.

וכמובן הזמנתי אותם.

כעבור כמה שבועות הגיעו השפתונים אליהם חיכיתי, הם היו עטופים באריזה ובכל אריזה של שפתון היה מחובר אליו עיפרון לשפתיים. הזמנתי בשביל הפעם הראשונה את השפתונים:

  1. Dolce k
  2. Love bite

1

 

השפתון הראשון  Dolce k הוא שפתון בהיר מבין השפתונים בצבעי הניוד שמותאמים לכל גווני העור, אני אוהבת את הדרך שבה היא עלתה עם הרעיון. אני חושב כי גוונים הם כל כך מדהים עבור כל צבע העור. לשפתון יש ריח של וניל ובתור חולת ריח וניל התאהבתי בריח.

אני בטוחה של הרבה אנשים יש דעות חזקות על אם הם אוהבים את שפתוני המאט של קיילי, אולי מבוסס על דברים שאינם קשורים למוצר עצמו. אבל אני רק הולכת להגיד שאני אוהבת את ערכת שפתיים Dolce k, ולא רק בגלל שאני מעריצה של קיילי ג 'נר . למעשה, בדרך כלל אני נוטה למרוח לאירועים שפתונים בצבעים עזים יותר משל זה אך שפתום זה הוא שפתון המתאים גם ליום יום בגלל צבעו אך גם לאירועים, אפילו לאירוע גדול, אז בשבילי למרוח מרצון משהו כמו מאט ניטרלי כזה הוא עניין גדול.

 

2

 

 

השפתון השני שרכשתי הינו love bite צבע זה הוא צבע מיוחד נורא הוא צבע כהה כמאין שילוב של סגול חציל וחום. צבע חורפי שמתאים בדיוק לעונת החורף שמתחילה עכשיו.

צבע זה יכול להתאים באירוע ערב כשאת רוצה להיראות במיטבך בלי לחשוש אם תלגמי כוס יין או תאכלי.

אך לא רק צבע זה, לאחר שניסיתי את השפתונים המדוברים של קיילי ראיתי ששניהם כמו שהובטח לא יורדים מהשפתיים(כמובן שתוכלי להוריד עם מסיר איפור). השפתונים הם עמידים לערב שלם, מניסיון. את יכולה להמשיך להינות מהערב לך מבלי שתצטרכי אפילו לבדוק מה מצב השפתון במראה.

הפורמולה של השפתונים היא מריחה נורא אך ממש לא מימית. צריך למרוח את השפתון בדייקנות אך לא במהירות מדיי כיוון שהשפתונים של קיילי מתייבשים במהירות ולא כדאי לעשות פאשלה ולחזור על המריחה דווקא בגלל איות המאט הטובה שלהם.

 

images[5]

 

ולסיום אני כמובן לפי מה שקראתם הולכת להמשיך לקנות את שפתוני הlip kit של קיילי ג'נר.

קהל הלקוחות שלי הולכות להיות יפיפיות ובלי חששות וכמובן שגם אני.(:

 

[youtube LYAMLmdUTNA]