מה אומר לנו צבע דלת הכניסה

לכל צבע יש משמעות ומסר, מה אומרת דלת כניסה צבעונית?

בואו נדבר קצת על דלת הכניסה, מחקרים מראים שצבע הדלת בכניסה לבית מעיד על אופי הדיירים, על מצב הרוח שלהם, ועל המזל וההצלחה של בעלי הבית.

ברחבי העולם מתייחסים לדלתות כאל כרטיס ביקור שאמור למשוך את העין ולתת הצצה לאורח החיים המפוארים של בעלי בבית. דלת הכניסה היא בעצם הדבר הראשון שאנחנו נתקלים בה ומן הסתם יש לה חשיבות מאוד רבה בחיינו.
בישראל לא תמצאו הרבה בתים עם דלתות צבעוניות, רוב הדלתות בארץ צבועות בגוונים של לבן, אפור וכחול כהה.
באירופה לעומת זאת כשמדובר בדלת הכניסה הם משתמשים בכל צבעי הקשת. במדינות במזרח ובים התיכון, כגון יוון, מרוקו, מדינות ערב נוספות הדלתות צבועות בצבע כחול בעיקר כנגד עין רעה וגירוש השדים.
בפנג שוואי לעומת זאת, מעבר ליופי ולמסר של הצבע, לאזור של סביבת דלת הכניסה יש השפעה גדולה עוד יותר על סוג האנרגיה שתיכנס הביתה. אם הצירוף האנרגטי באזור חיובי הצבע יעודד ויחזק אותה ואת דיירי הבית, ואם הצירוף האנרגטי באזור שלילי, הצבע יגביר את האנרגיה השלילית ויחליש את דיירי הבית.

אז מה אומרות עלינו הדלתות הצבועות?

דלת בצבע אדום – משמעות הצבע האדום – תשוקה, הצלחה, אנרגיות חיוביות וחיוניות. דלת הצבועה באדום מעידה על אנשים מוחצנים, אנשים בעלי תשוקה לחיים ומאושרים במיוחד. בסין, בעיר אסורה כל הדלתות החשובות והמרכזיות צבועות בצבע אדום לקידום המזל, להצלחה וליצירת תנועה. הדלתות האדומות מופנות לאזור הדרום שמייצג את יסוד האש, את התשוקה לחיים והוא נחשב אנרגיה יאנגית, לכן הסינים מאוד אוהבים את הצבע האדום.

דלת בצבע שחור או כחול – משמעות הצבע הכחול – רוגע, שלווה, מלכותיות. דלת הצבועה בגוונים אלו מעידה על אנשים בעלי הצלחה בתחום הקריירה. הצבע השחור או הכחול מייצגים את יסוד המים, המים מסמלים זרימה, הצלחה ושגשוג בעיקר בעסקים לכן חשוב לצבוע בכחול או שחור דלת שנמצאת באזור צפון.

דלת בצבע חום, צהוב או כתום – משמעות הצבעים האלו – אדמה, קרקע, יציבות, יצירתיות, התמדה ומחויבות. דלת הצבועה באחד מהצבעים הללו מעידה על זוגיות טובה, יציבות, משפחה, ביטחון. רצוי לצבוע בגוון זה דלתות שנמצאות או פונות לכיוון דרום מערב, או צפון מזרח.

דלת בצבע ורוד – מעידה על אנשים אופטימיים, סימפטיים וחביבים מאוד לזולת. הצבע ורוד חזק מייצג את יסוד האש ומתאים לאזור הדרום, צפון מזרח ודרום מערב.

דלת בצבע ירוק – משמעות הצבע הירוק – התחדשות, חיים, צמיחה. דלת בצבע הירוק מעידה על אנשים אמינים, בעלי מטרות שמסתכלים קדימה לומדים וצומחים, אנשים שעוסקים בספורט ובריאות, אנשים שנהנים מחיים בריאים. הירוק מסמל את יסוד העץ, מתאים באזור מזרח ודרום מזרח. בעיר האסורה, הנסיכים הצעירים שוכנו באזור המזרחי ואת הדלתות, המשקופים של החלונות והגגות צבעו בצבע ירוק.

דלת בצבע לבן או כסף – משמעות הצבע הלבן – טוהר, שלווה, רוגע וחיוביות. דלת בצבע זה מעידה על אנשים בעלי מסורת, משמעת עצמית, עוצמה וקבלת החלטות. הצבעים האלה מסמלים את יסוד המתכת ורצוי לצבוע בגוון זה אם הם נמצאים באזור מערב או צפון מערב.

מוזמנים לשתף את הדלתות הצבעוניות שלכם.

חיה 050-7723774

דלתות צבעוניות - פוסט לסלונה