מהפכה צבאית

בחורה עם מחשב נייד

השעה 18:00, באוטו עם הענק:

ענק: נו..אמא מה את אומרת על החדשות? אמא: איזה מהם? ענק: נו…רמטכ"ל אחד שחבר לרמטכ"ל שני ויחד הביאו את השלישי ושלושתם הביאו את הכתב הצבאי לסקר את מערכת הבחירות. (צוחק בקול), מיליון בדיחות כבר יש על זה…
אמא: (ממלמלת) מעניין כמה מקום נשאר לנשים בצבא העם הזה….(בקול) נו, פרסמו כבר את הרשימות? מתערבת שאין יותר מ2 נשים בעשירייה הראשונה? ענק: כן….רגע, בודק אותך. (סופר בקול)…צודקת, 2 בעשירייה הראשונה, עוד 4 בשנייה, עוד 3 בשלישית ועוד 4 בעשירייה הרביעית. 13 ל40….מה את מתלוננת? לקהילה הגאה יש 2 וגם אלה בעשירייה הרביעית. ענק: זוכרת שממש התבאסתי שהקדימו את הבחירות ולא אוכל להצביע? עבר לי, גם ככה אין לי למי להצביע.

חייל שפר הופעתך!
30 שניות …זוז!
המסדר יעבור לדום, עמוד דום!
שלושה רמטכ"לים בראש מפלגה שאנחנו רואים בה את החלופה הראויה והשפויה. לא, הבעיה היא לא אצלם, הם אנשים מדהימים וראויים, עם רקורד צבאי מדהים מאחוריהם.

אבל כמה "אזרחות" הם מכירים? כמה פעמים הם הלכו עם הילד שלהם לאסיפת הורים או לרופא? כמה פעמים נסעו באוטובוס (ולא כשהם היו טירונים, זה לא נחשב), כמה פעמים היו צריכים למנות אישה לאלופה בצה"ל ואמרו כן? כמה הם באמת מכירים את הכאבים שלנו, את בעיות שלנו? צבא העם הזה שהם הקימו לבחירות, כנראה מאד מייצג את מה שהם מכירים מהמקום בו הם בילו את רוב השנים שלהם:
הצצה לרשימה שיוון מגדרי לנשים? לא, לא ממש, מול 51% באוכלוסייה יש קצת מעל 30% ברשימה, מה עם ערביי ישראל שהם 20% מתושבי המדינה? מה עם הקהילה גאה? נוי שוין…

חייבים להחליף את השלטון הקיים, אין ספק. האם הם יכולים לעשות את זה? מקווה מאד שכן, ואת הקול שלי יש להם. אבל זו בחירה כי אין משהו אחר, עדיין לא שמעתי את כל מה שיש להם לומר על חינוך ובריאות, על תשתיות ורווחה, על שיווין וכלכלה, כי הם עדיין לא ממש אמרו ויש עוד חודש וחצי לבחירות.

דבר אחד לא סבלתי בצבא, וזה היה לאסוף שיער…מזל שאני קצוצת שיער בימים אלה, אחרת עוד הייתי מקבלת דו"ח מהמשטרה הצבאית.

behirot1

#בחירות2019
#לאן_את_רצה_TantiRoza

*תמונה מאתר ynet

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.