מהפכה ב"פרופילי הגליל" – דור חדש של מטבחים מאלומיניום

מהפכה במטבח – חברה ישראלית פיתחה, לראשונה בעולם, מטבחים עשויי אלומיניום, המבטיחים עמידות בפני רטיבות ומזיקים ועם אחריות לכל החיים .פרטים נוספים בכתבה

הדור הבא של המטבחים כבר כאן!!!
אל תתפשרו יותר, לא עוד נזקי רטיבות, קורוזיה ומזיקים ועם אחריות לכל החיים.

אחרי שביסס לעצמו מקום של כבוד בתחום החלונות,  האלומיניום כובש עתה את תחום המטבחים.

חברת "פרופילי הגליל" פיתחה פטנט מהפכני – שלד (גוף) המטבח עשוי אלומיניום ועליו ניתן להתקין דלתות מטבח מכל חומר, גודל ועיצוב שחשקה נפשכם.

images (3)

הפיתוח החדשני מקנה חוזק מירבי לארונות המטבח, פותר שורה של בעיות שהיו במטבחי העץ והופך אותם לחסינים ולבעלי תוחלת חיים ארוכה בהרבה.

בתוך עשור התחלפו להם חלונות העץ בחלונות אלומיניום, עכשיו הגיע תור המטבחים.

מטבח2

האם זהו תחילת סופם של מטבחי העץ?
חברת "פרופילי הגליל" הינה החברה הראשונה בעולם שמציגה ארונות מטבח שהשלד שלהם מיוצר מאלומיניום בלבד. דלתות המטבח יכולות להיות מיוצרות כבעבר מעץ או מפורמייקה. למותג החדש קוראים Aluminew Kitchen והוא ייוצר עבור טובי הנגרים והחברות המובילות בשוק.

הפיתוח החדשני מקנה ללקוחות אחריות לכל החיים, ועמידות בפני רטיבות ומזיקים (למשל טרמיטים), בעיות שמאפיינות מטבחים מעץ או מסיבית. ארונות המטבח עשויים אלומיניום, והם מיוצרים בהתאמה אישית. ניתן להרכיב עליהם כל מטבח, כלומר דלתות וחיפויים מכל חומר ובכל עיצוב רצוי.

images (2)

תהליך הציפוי של פרופילי האלומיניום מעניק להם עמידות וחוזק לאורך שנים רבות, וגם העובדה כי הצירים והמסילות של ארונות המטבח מתחברים לגוף מאלומיניום ולא מעץ, תורמת לתוחלת חיים ארוכה בהרבה של מטבח מאלומיניום לעומת כל מטבח אחר.

לאלומיניום יתרונות בולטים רבים, שהופכים אותו לחומר מנצח בייצור ארונות מטבח: מדובר במתכת קלה אותה ניתן לעצב בקלות ובכל צורה. אלומיניום אינו נסדק או נרקב, הוא עמיד לקורוזיה ולתנאי אקלים קשים, אינו מתבלה במגע עם חומרי ניקוי ואינו רעיל, לא דורש צביעה וגם לא תחזוקה.

images

יתרון נוסף של מטבחים המיוצרים מאלומיניום היא העובדה שמדובר בחומר מהטבע, שניתן למחזור וייצורו אינו כרוך בפגיעה בכדור הארץ, הן מבחינת כריתת עצים והן בזכות פליטה נמוכה של חמצן מהחומר.

המטבחים מאלומיניום של חברת "פרופילי הגליל" מיוצרים בשיטה של "תפירה אישית". ניתן להזמין מטבח מאלומיניום בכל סגנון עיצובי שהלקוח בוחר.

הורד

המטבחים מיוצרים במפעל הגלילי שבאזור התעשייה כרמיאל, ומשווקים ומותקנים על-ידי נגרים פרטיים ויצרני מטבחים מובילים ברחבי הארץ.

מטבח4

ארי יפה, מנכ"ל חברת פרופילי הגליל, יצרנית Aluminew Kitchen:
"אלומיניום משמש לבניית מטוסים כי בחומר הזה המון יתרונות . מדובר בחומר קשיח וקל לעיבוד, וניתן לייצר ממנו כל צורה רצויה. מטבחי העץ כפי שמוכרים לנו כיום יחלפו בשנים הקרובות מהעולם, וכל מי שירצה להתחדש במטבח עתידני, בריא, נקי וסניטרי יותר, יעבור למטבחים המיוצרים מאלומיניום, בכל עיצוב רצוי. בעולם פחדו עד עכשיו לרדת מהעץ ולנסות חומרים חדשים, אולם לא ניתן לעצור את הקידמה, והגיע הזמן שהחומר הפנימי של תאי המטבח – יוחלף בחומר מתקדם ועמיד הרבה יותר מבעבר".

מטבח3

"פרופילי הגליל" הממוקמים באזור התעשייה בכרמיאל, לא מחזיקים אולמות תצוגה מפוארים ולא מגבילים בסגנונות המטבחים. למפעל מתכנן מטבחים מקצועי שיגיע לביתכם לאחר תיאום, ויעזור לכם לבנות את מטבח החלומות שלכם – בדיוק כמו שאתם אוהבים.
מספר טלפון לתיאום 04-9884015/17 / #3275

מטבח5

אז אם אתם מזמינים מטבח חדש, אל  תתפשרו, בקשו מטבח מאלומיניום ותופתעו גם מהמחיר…

לפרטים נוספים על מטבחי האלומיניום:   www.k4l.co.il

ערכה: נדיה היבא