מהפך בחינוך

שמעו סיפור:

אני גרה ברמת אביב ג', שכונה חביבה התפרסמה בזכות סדרת טלוויזיה . אבל מה, שכונה שגדלה ועימה גדל מספר הילדים. בשכונה יש רק בית ספר יסודי אחד. שעם השנים הפך לבית הספר הגדול בעיר תל אביב.

ולמה אני מספרת את זה? כי הוחלט לבנות בית ספר חדש בשכונה . כל ההורים נרגשים ומתלהבים מבית הספר ובטוחים שממנו תגיע הישועה.

נהירה המונית של תושבי השכונה לעיריית תל אביב, כולם רוצים לרשום את ילדיהם לבית ספר החדש. כולם עם ניצוץ בעניים ותקווה למשהו חדש, פורץ גבולות – חינוך ולימוד שונה, יצירתי יותר.

pexels-photo-256468 (1024x683)

ומה הקטע? עדיין לא פורסם מה יהיה שם, עדיין לא נבחר מנהל לבית הספר, עדיין לא הושלמה בניית בית הספר. כל מה שיודעים "יחודו של בית הספר בכך שהוא משלב אולם ספורט בקומה העליונה של המבנה, ולא כרגיל במיקום נפרד במגרש. בית הספר מצטיין בבידוד תרמי ואקוסטי מיטבי"  זהו, מבטיחה תחפשו עוד אינפורמציה –אין

מה מעניין? ההורים והתלמידים משוועים למשהו חדש, למנהל יצירתי שיסחוף את התלמידים. למורים כריזמתיים. ללימודים מעניינים, לכיתות קטנות . הרישום לבית הספר קרס, הגבילו את אזורי הרישום וההורים נלחמים – כי הם רוצים את השינוי , הקידמה וההוראה האחרת. לא משנה מה , העיקר משהו אחר ממורה שעומד מולם עם לוח , פעם היה גיר והיום התקדמו ללוח וטוש מחיק.

ומה הפתרון? להציף בית ספר אחד על חשבון בית ספר הישן והמיושן? או לתת את התקווה לשני בתי הספר

 משרד החינוך חייב להבין, שההורים והתלמידים רוצים שינוי, כרגע אנחנו ה"קהל השבוי" שלהם , מה נעשה?? לא נשלח את ילדינו למסגרות?

אבל צריך לעשות! הבחירות בפתח ואנחנו נתעצם ונדרש את המגיע לנו , אך רק אם נגדל ונתעצם נקבל גם את מה שמגיע לנו. מהפך אמיתי בחנוך! מהפך בבתי הספר.

הצטרפו אלינו לכח הורים בפייסבוק – נהפוך לקבוצה גדולה ועוצמתית , קבוצה שלא ניתן להתעלם ממנה

וביחד נביא את השינוי

להצטרפות לקבוצה לחץ כאן 

cellular-education-classroom-159844 (1024x683)