מהפיכה בתחום הטיפולים האסתטיים: מכשיר ביתי לטיפולי אנטי אייג'ינג, אקנה ופיגמנטציה

מכשיר ה"MUST-HAVE" החדש של מותג "נומייר" שכל ביוטיניסטה חייבת שיהיה לה בבית. מהפיכה בתחום הטיפולים האסתטיים הביתיים

בחורה עם מחשב נייד

44799500_185232339082073_6722984644935422091_nכולנו שואפות למראה עור קורן ורענן, מכשיר הנומייר, מאפשר להגיע למראה עור בריא וזוהר, בטיפול אישי ובנוחות הביתית של חדר הרחצה שלך (תמונת אינסטגרם)

מהפיכה בתחום הטיפולים האסתטיים: מכשיר ביתי, לטיפולי אנטי אייג'ינג, בגודל קומפקטי, אך בעוצמת הטיפולים המוענקים במכוני היופי ואצל קוסמטיקאיותשנני היטב את השם "נומייר", כי המכשירים "נומייר פלוס" ו-"נומיירלופר" מבית המותג, הפכו ל"מאסט" לכל ביוטיניסטה השואפת להיראות במיטבה, לאחר שכבשו את תחום הטיפולים האסתטיים האישיים באירופה ובארה"ב, עכשיו הם כאן גם בישראל. 

שגרת טיפוח יומיומית דורשת השקעה מרובה, אך בעידן שבו הכל מתועד לרשתות החברתיות, פייסבוק אינסטגרם, בשילוב עם היצע עצום של חידושים בתחום הטיפולים האסתטיים, רובנו כבר לא מסתפקות בטיפול ביתי בלבד. הטכנולוגיות המתקדמות המוצעות במכוני היופי ואצל קוסמטיקאיות, כוללות מכשור לחידוש והצערת העור באמצעים שונים, בין השאר לייזר, גלי רדיו, אולטרסאונד, תאורת לד ועוד ועוד. הטיפולים הללו מגיעים לרוב בסדרה של מספר מפגשים בממוצע בין 4-6, ודורשים זמן וממון רב, אך מטפלים במגוון רחב של בעיות עור כגון: טיפולי אנטי אייג'ינג הכוללים טיפולים לרענון והצערת העור וכן טיפולים נגד בעיות אקנה ופיגמנטציה.

33226273_1057184124433003_6330575580039217152_n(1)מכשיר הנומייר (צילום אינסטגרם)

שני המכשירים החדשים של מותג "נומייר", מיועדים להחליף את המכשור המסורבל והיקר במכונים ולאפשר לך לבצע טיפול פנים בנוחיות הביתית ובתדירות הרצויה, אך בעוצמה ואפקט שניתן היה לקבל עד היום רק במכונים המקצועיים. מעתה לא תצטרכי לדחוס מועד בין שלל מטלות הבית וחובות העבודה, כדי לעבור סדרת של טיפולים אסתטיים וגם לא לשלם סכומי עתק. מכשיר הנומייר יכול לעמוד על המדף בחדר האמבטיה, לצד הבושם וקרם הלחות ולהפוך לשגרת הטיפוח החדשה והנוחה לך. ואם בן הזוג יהיה נחמד.. תוכלי לאפשר גם לו להשתמש במכשיר החוצה מגדרים ומתאים למעשה לכל מגדר ולכל גיל. ניתן אגב לקחת את המכשיר הקומפקטי והקל במשקל גם לחו"ל או למשרד, לרענון לפני דייט או אירוע שאחרי שעות העבודה, כל שצריך הוא להקדיש 5 דקות טיפול, לקבלת מראה עור קורן ורענן ואת מוכנה ליציאה.

למי מיועדים המכשירים החדשים?

לשוק הישראלי הגיעו 2 מכשירים מובילים. "נומייר פלוס" לטיפולי אנטי אייג'ינג, פיגמנטציה ואקנה, הכולל את טכנולוגית ה- Micro Current פורצת הדרך לחידוש הקולגן בעור. זהו מכשיר הדגל של המותג והבסט סיילר של החברה ומיועד לכל גיל, אך בעיקר לנשים שחצו את גילאיי ה-35+. המכשיר השני הוא "נומיירלופר", מוצר חדש המיועד בעיקר לנשים צעירות וייחודו ביכולתו להחדיר חומרים פעילים לעומק העור.

איזה טיפולים ניתן לעשות עם מכשיר ה"נומייר"?

ה"נומייר פלוס" מתמקד בטיפולי אנטי אייג'ינג, טיפולים בפיגמנטציה וכתמי עור, וכן טיפולים למניעת אקנה ואקנה פעיל. למכשיר 2 צדדים, הכוללים 3 טכנולוגיות שונות באותו מכשיר, המשתלבות אחת עם השנייה: תאורת הלד, תאורת אינפרה אדום, וטכנולוגיה פורצת דרך, הנמצאת בחלקו התחתון של המכשיר, טכנולוגית ה-Micro Current. טכנולוגית ה-Micro Current מבוססת על  זרמי מיקרו חשמליים תת עוריים, המחדשים את ייצור הקולגן ואת סיבי האלסטין, משפרים את זרימת הדם ומנקזים הצטברות של נוזלים מתחת לעור. גולת הכותרת של טכנולוגיית ה-Micro Current היא היכולת  לבנות מחדש את רקמות שרירי הפנים, לחזק ולפתח נפח שריר בעזרת ייצור הקולגן החדש וכך להרים ולמצק עור נפול ולהעניק לפנים פרופורציות ועיצוב מחדש.

38066239_282992679170126_6638626006196289536_nומסתבר שפריס הילטון מעריצה ותיקה של מכשיר הנומייר לשימוש ביתי (צילום מתוך האיסטגרם של החברה)

בצדו השני של המכשיר נמצאת טכנולוגית ה-לד שפותחה על ידי מדענים בנאס"א, לזירוז גידול צמחים שישמשו כמזון לאסטרונאוטים בחלל. הצלחת פיתוח הטכנולוגיה בנאס"א, יושמה גם בתחום טיפולי האסתטיקה לזירוז גידול רקמות עור והיא מובנית במכשיר ה"נומייר פלוס" ביחד עם תאורת אינפרה אדום, כאשר השילוב בין שתי הטכנולוגיות הללו משפר עוד יותר את התוצאות.

טכנולוגית הלד מציעה 3 טיפולים המובדלים על ידי צבעי אור שונים:

1. אור הלד האדום לטיפולי אנטי אייג'ינג, בשילוב עם טכנולוגיית "אינפרה אדום" למיקסום תוצאות. עם תחילת הטיפול כאשר מופעל אור הלד האדום, יידלק אוטומטית גם האור של האינפרה אדום. השילוב בין השניים מניב תוצאות מקסימליות להשגת חידוש מראה עור הפנים ולעור זוהר ורענן.

כיצד עובד הטיפול? יש להתחיל את טיפול אנטי אייג'ינג עם ה-Micro Current, למשך רבע שעה כ- 4-5 פעמים בשבוע. אח"כ לעבור לחלקו העליון של המכשיר לטכנולוגית אור הלד האדום בשילוב האינפרה אדום, לטיפול של 4-5 דקות נוספות. שימו לב! השימוש בטכנולוגית Micro Current נועד לטיפולי האנטי אייג'ינג בלבד.

2. אור הלד הירוק מיועד לטיפולי פיגמנטציה, טשטוש והעלמת כתמי שמש, נמשים וכתמי עור בפנים ובכפות הידיים, הנוצרים עם הגיל והזדקנות העור. טווח הזמן לשיפור והעלמת הכתמים נע בין 2-3 שבועות,לטיפול בן 4-5 דקות, 4-5 פעמים בשבוע.

3. אור הלד הכחול נועד לטיפול באקנה והוא אנטי בקטריאלי. בעיות אקנה מופיעות בעור בדר"כ עם נטייה שומנית ולכן הטיפול הוא מניעתי באופן שוטף וגם טיפול באקנה פעיל. הטיפול המומלץ למניעת התפרצויות הוא 3 פעמים בשבוע, 4-5 דקות כל טיפול.

שגרת הטיפול במכשיר היא אישית. כל אחת לפי מצב העור שלה והתוצאות שהיא שואפת להגיע אליהן. שגרת הטיפוח מונעת הזדקנות העור ומשמרת את הקיים, אבל גם עור שסובל מחוסר טיפול והזנחה, ייהנה מטיפול מתמשך במכשיר ה"נומייר" הגורם לעידוד יצור הקולגן לאורך זמן.

נומייר (1)מכשיר הנומייר (צילום יחצ)

מכשיר ה"נומיירלופר Looper" לצעירות:

מכשיר ה""נומיירלופר" הוא הגרסה לצעירות ונועד להחדרת חומרים כמו מסכות הזנה עשירות, חומצות היאלורוניות, קרם עשיר בלחות, או כל חומר שברצוננו להחדיר לעומק העור. החדרת החומרים מתבצעת על ידי טכנולוגיית רטט אולטרה סוניק, שפועלת בחום ובקור. החום פותח את הנקבוביות ומייעל את החדרת החומרים לעומק העור. בנוסף המכשיר מעסה את העור בתנועות סיבוביות מעורר את זרימת הדם בפנים. התוצאה היא עור זוהר ובריא. הקור מכווץ את הנקבוביות, מרגיע עור דלקתי ומוריד נפיחויות. ה""נומיירלופר" מכיל גם הוא את טכנולוגיית הלד והאינפרה אדום, עם האור האדום והאור הכחול לטיפולי אנטי אייג'ינג ולטיפולי פיגמנטציה ואקנה, אולם הוא אינו כולל את טכנולוגיית ה-Micro Current.

נומייר (5)מכשיר הנומייר – מגיע במארז מהודר עם ג'ל הולכה תואם (צילום יחצ)

אז היכן המהפכה?

ראשית חסל סדר הוצאות גבוהות בגין טיפולים שניתנו עד היום רק במכוני האסתטיקה ואצל הקוסמטיקאיות. מחירו של מכשיר ה"נומיירפלוס" הוא 1450 ₪ בלבד (עכשיו במבצע), שזה כעלות טיפול ממוצע אחד במכון. מחירו של ה"נומייר לופר" נמוך עוד יותר. רכישת המכשיר מאפשרת לבצע שיגרת טיפולים קבועה עד יום יומית, בתדירות המתאימה לך ובנוחיות הביתית ואין הגבלה במספר הטיפולים. כך תהפכי בקלות לקוסמטיקאית של עצמך. ואגב מהחברה המייבאת את המותג, דווח כי קוסמטיקאיות רבות רוכשת את המכשיר לשימוש עבור לקוחותיהן, הן בזכות העלות הנגישה, הגודל הקומפקטי – שלא כמו המכונות הגדולות והמסורבלות שבמכונים וכמובן בזכות התוצאות המדהימות של הטיפולים במכשיר.

המכשיר מגיע בתוך תיק מהודר המכיל מטען, ג'ל מוליכות והוראות הפעלה. ג'ל נוסף ניתן לרכוש דרך אתר החברה. האחריות ניתנת לשנתיים והחברה מעניקה התחייבות להחזר כספי מלא, בטווח של עד 45 יום, במקרה של חרטה. ויודגש שמכשירי ה"נומייר" מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי, וה-CE האירופאי(מכון התקנים האמריקאי והאירופי). המכשיר מותר לשימוש לכולם, למעט נשים בהיריון ואנשים עם קוצבי לב.

נומייר (2)

מכשיר הנומייר – קטן וקומקפטי אך רב פעלים (צילום יחצ)

את מכשירי ה"נומייר" ניתן לרכוש דרך הקוסמטיקאיות ובאתר החברה, או בטלפון 077-9979441; אינסטגרםפייסבוק 

 

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.