מהלך חדשני במותג ההלבשה התחתונה ETAM – חלוקת קולקציית החזיות לחמש גזרות

מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM מספק ללקוחותיו כלי חדש ההופך את רכישת החזייה למהלך פשוט ומהיר – זאת לאחר חשיבה ועבודה מתמשכת של מיטב המומחים הבינלאומיים. כל אחת תדע לבקש את הגזרה הקבועה שלה ללא צורך במדידה וזאת תוך בחירת המספר הנכון.

מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM מספק ללקוחותיו כלי חדש ההופך את רכישת החזייה למהלך פשוט ומהיר – זאת לאחר חשיבה ועבודה מתמשכת של מיטב המומחים הבינלאומיים.
לאחר מציאת הגזרה הנוחה והמתאימה, כל אחת תדע לבקש את הגזרה הקבועה שלה ללא צורך במדידה וזאת תוך בחירת המספר הנכון.

pizap.com14905269026642
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: יח"צ

המהלך החדש של ETAM נעשה מתוך הנחת היסוד כי כל אישה מכירה את הגזרה המועדפת עליה ואת מטרת הרכישה. בדרך כלל התהליך גובל במדידות אינסופיות כל פעם מחדש ודורש התאמה ועזרה עד למציאת הגזרה הנכונה.
תהליך קטלוג החזיות לפי מספר וגזרה הופך את הרכישה לקלה מהירה ופשוטה!
pizap.com14905268605621
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: יח"צ

קולקציית החזיות של ETAM בכללותה תתחלק מעתה ל-5 גזרות מובילות המתאימות לכל הנשים באשר הן, כאשר אותן גזרות ממוספרות מ1-5 – ולכל מספר מאפיינים שונים ברמת גזרה, נוחות ריפוד ועוד.
pizap.com14905269573143
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: יח"צ

  • NO1:גזרה המעניקה לחזה מראה שופע, מעניקה יותר נוחות, הקאפים העשויים תערובת של שמן ומים.מאפשרים התאמה מושלמת לצורת החזה ואידיאלית מתחת לחולצה בעלת צווארון עגול.
  • NO2:גזרה המעניקה לחזה מראה שופע, למראה נועז בגזרה החושפת טפח, מעניקה יותר נוחות, הקאפים העשויים תערובת של שמן ומים מאפשרים התאמה מושלמת לצורת החזה מתאימה מתחת לחולצה בעלת מחשוף עמוק.
  • NO3:גזרה המעניקה לחזה מראה שופע בעזרת ריפוד בגזרת פוש-אפ,בעלת מחשוף V משודרג במשחק של תחרה ושקיפות מתאימה למראה סקסי ורך מתחת לחולצת צווארון או ג'קט.
  • NO4:גזרה המעניקה קימורים טבעיים ונאים עם גזרה מושלמת, מעניקה תחושה קלת משקל הודות לקצף הקליל שממנו עשויים הקאפים, המעצב ומחטב את החזה בלי להוסיף נפח, מתאימה מתחת לחולצה נשפכת.
  • NO5:גזרה המעניקה קימורים טבעיים ונאים בגזרה המעצבת ומחטבת את החזה בלי להוסיף לו נפח, מתאימה מתחת לחולצת T צמודה.

pizap.com14905270098664
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: רודריגו מייקל

על מנת למצוא את החזיה המושלמת, מציגה הרשת בכל חנות הסבר מפורט לגבי כל מספר דגם במטרה ליצור את ההתאמה המושלמת ללקוחה – וכבר מהרכישה השנייה הלקוחה תוכל להמשיך לרכוש את הגזרה הנכונה לה ללא מדידה נוספת.
pizap.com14905270391095
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: רודריגו מייקל

שגיב שקד, מנכ"לית רשת ETAM:
"מדובר במהלך פורץ דרך שמטרתו להתחשב ולהקל על חיי הצרכניות, לחסוך זמן יקר של לקוחותינו ובו זמנית לספק להן המלצות של מומחים בתחום עולם ההלבשה התחתונה. אנו סבורים כי הכלי החדש אותו הרשת מציעה יעזור לנשים בקניית החזיה המתאימה עבורן באופן מקסימלי".
pizap.com14905270725286
מותג ההלבשה התחתונה הצרפתי ETAM . צילום: רודריגו מייקל

טווח מחירים : 129.90-259.90 ₪
להשיג בסניפי ETAM בדיזינגוף סנטר וקניון אילון
אתר החברה: www.etam.com
אינסטגרם: etam_il
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ