מהיום הרופא במרחק נגיעה

בחורה עם מחשב נייד

בעידן קבוצות האמהות בפייסבוק עולים מדי יום  עשרות פוסטים מודאגים של אמהות הדואגות לבריאות ילדיהן –  מאמות, הצילו!!!! הבן שלי התעורר עם פריחה הבוקר , מה זה? ממה זה יכול לקרות? ואז צצות עשרות תגובות  – זו פריחה מחום, לא זו לא פריחה אלו אבעבועות רוח , יש לו אלרגיה אולי?, אולי משהו עקץ אותו? רוצי למיון!!!! ולפעמים אנחנו שוכחות שלא עשינו תואר ברפואה ולעיתים העצות שלנו יכולות להזיק .

והאם המודאגת טובעת בעשרות דיאגנוזות ואבחנות וכבר לא יודעת מה לעשות עם עצמה (כמובן שכוונת המגיבות טובה והן סה"כ רוצות לעזור ) ללכת למוקד? לרוץ למיון? להמתין לבוקר? מה לעשות??????

10371627_10152456946311280_4121279495739030139_n

אז מהיום אין צורך להילחץ,  אפשר לראות רופא מבלי לצאת מהבית !!! ופה נכנס השירות החדש והמצוין של My Doctor – Orange  , שירות אבחון, ייעוץ וטיפול מרחוק 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ע"י רופא מומחה באמצעות שיחת וידאו מהטאבלט והסמארטפון באיכות גבוהה מאוד בזמן אמת  מכל מקום בארץ ובעולם וכמובן השירות ניתן בכל תחומי הרפואה : ילדים, ייעוץ התפתחותי ומשפחה. ובמידת הצורך גם לקבל מרשמים לתרופות ואישורי מחלה ישירות לנייד ולטאבלט.

והמחיר? המחיר מצחיק 60 אג' ליום למשפחה (1-5 נפשות) לכל מבוטחי קופות החולים

 ** ועכשיו לרגל החגים ועונת הנסיעות חודש ראשון חינם**.

אז אמא יקרה, את יכולה להסיר דאגה מליבך בזכות My Doctor של  Orange הילד שלך ראה רופא (ואמא שלך סוף סוף יכולה לשמוח שהבאת רופא הביתה 😉 )

בריאות איתנה לכולנו.