מהו הפריט הלבוש "שיאסוף" אותך גם מבחוץ וגם מבפנים?

ז'קט מחוייט זה אחד מפריטי הלבוש האהובים עליי, הוא פריט הלבוש המרשים ביותר בארון החורף . הוא משדר רצינות והצלחה ומוביל לרצינות והצלחה.

מי שלובשת אותו נראית "אסופה" מבחינה פיזית ומרגישה "אסופה" מבחינה רגשית. אני רוצה לתת לכן 7 טיפים שקשורים אליו  :

 שקופית1

  1. ז'קט מחוייט הוא אביזר לבוש מעולה לסתיו או לחורף קל (בקיצור…לחורף הישראלי)

      הוא מאפשר לבוש של שכבות, יוצר קווי אורך ומאפשר שילובי טקסטורות מבלי להוסיף הרבה חום לחום הגוף.

      2. קחי בחשבון שז'קט לא מתכווצץ' בקלות לתוך לתיק כמו בגדי חורף אחרים ואם את לא רוצה להתהלך כמו קולב חשוב שתתאימי את הלוק שבנית סביבו למזג האוויר.

      3. אל הז'קט המחויט יש להתייחס בכבוד ולשמור עליו, לתלות אותו על קולב איכותי ולכבס אותו  בכביסה עדינה או בניקוי יבש. אבל אל תדאגי תקבלי בחזרה את הכבוד הזה כשתרגישי שאנשים מתייחסים אלייך אחרת, ז'קט מחוייט משדר    יוקרה, הצלחה ורצינות.

      4. המקום הכי טוב לקנות ז'קט מחויט הוא בחנויות יד שנייה.  אין מה להשוות בין התפירה של הז'קטים של פעם לבין התפירה של הילדים (המנוצלים) בסין כיום.

      5. מאוד חשוב ללבוש ז'קט שיושב בצורה מדוייקת  על חגורת הכתפיים. ז'קט קטן מידי מגביל את חופש התנועה וגורם לתחושת עצבנות וחוסר נוחות. וז'קט גדול מידיי יגרום לך לתחושה של כתפיים שמוטות , להופעה מרושלת והוא עלול      לגרום לך הראות כאילו "התפקיד שלך גדול עלייך"

       6. ז'קט עלול ליצור מראה בוגר ורציני (מידיי).  ניתן להקליל אותו ולאזן אותו באמצעות ג'ינס, סניקרס  וטי שירט . כמו בתמונות האלו :

 שקופית27. ז'קט  מחוייט שייך לסגנון הקלאסי, הוא משדר רצינות, הצלחה, סדר,ארגון ועוצמה ,הוא "מתכתב" עם עולם האופנה הגברי המשוייך (בטעות ובאופן סטראוטיפי) מבחינה חברתית לכסף כוח, עוצמה ושליטה.

נשים שמתלבשות בסגנון קלאסי ירגישו בעלות כוח ועוצמה רבה יותר, הן ימגנטו אל חייהם אנשים של כוח ועוצמה  ותפקידים שבהם נדרשים "ערכים" אלו.

אז …כמו שאמרה פרופ' קארן פיין mind what you wear … הבגדים שלך יכולים לשנות את חייך, לכן חשוב שתתלבשי בצורה מודעת.

 ז'קט יכול לשנות את חייך, ואני מדברת מניסיון.  בכתבה שפורסמה החודש בעיתון לאישה אני מספרת על האופן שבו ז'קט אחד תמים שינה את חיי  :לאישה

בקבוצת הפייסבוק  עסוקות (בסטייל) נבחר מידי שבוע אתגר לבוש חדש.

בהצבעה השבועית שהתקיימה ביום שישי האחרון בחרו חברות הקבוצה (ויש 8,600 נשים כאלו)

שהשבוע נלבש כל יום ז'קט.

לצד ז'קט ג'ינס וז'קט בומבר (ספורטיבי) נלבש גם  ז'קט מחוייט.

מוזמנת להצטרף אלינו לקבוצה , לקבל מאתנו השראה אופנתית ואם תרצי אז גם להעלות תמונה שלך ולתת השראה :

https://www.facebook.com/groups/244143349268775/

ואם מסקרן אותך לדעת מה ההבדל בין סטיילינג רגיל לבין סטיילינג טיפולי  , תוכלי למצוא תשובה פה :

https://netx.co.il/styling-therapy/

מצגת2

adilandouron
סטייליסטית טיפולית (styling therapy) ומנחת קבוצות, מקדישה את חיי האישיים והמקצועיים לטיפול בנערות ונשים באמצעות סטיילינג,קבוצות וקסמים נוספים :)