מהו הסוג מנעול לדלת כניסה המומלץ ביותר?

בחורה עם מחשב נייד

לאחרונה עלה בראשי לעשות שיפוץ כללי בבית הכולל החלפת רצפות בשטח הבית וכמו כן גם דלתות, לאחר סקר קטן באינטרנט על כלל סוגי הדלתות והמנעולים הקיימות בשוק כיום, יצאתי מבולבל וללא מסקנה או דעה על איזה דלת אחליף.

החשיבות של דלת במיוחד דלת כניסה מצריכה מחשבה רבה והשקעה יתרה על מנת שנוכל להרגיש בטוחים ומוגנים בתוך הבית הפרטי שלנו, אינני צריך לספר לכם על  המספר הרב של פריצות וגנבות שקיימות בימנו ולכן לאחר המחקר המבלבל שיצא לי מהאינטרנט התייעצתי עם חבר קרוב והוא נתן לי את המספר של אורן שני – פורץ מנעולים בתל אביב ואמר לי שהוא המנעולן הכי טוב שנתקל בו באיזור תל אביב והסביבה וכמובן שלקחתי את ההמלצה שלו בשתי ידיים ומיד התקשרתי אליו.

הבחור היה נשמע מאוד נחמד וישיר, דיברנו כמה דקות בטלפון ואורן הציע לבוא אליי לבית בשביל לראות את הבית עצמו ולבוחן באופן אישי כדי שיוכל להמליץ לי על הסוג דלת המתאימה והטובה ביותר לבית שלי.

כעבור שעה הוא אכן הגיע, ניהלו שיחת חולין קטנה וכבר אז הוא נתן לי תחושת אמינות ומקצועיות שכך אוכל לסמוך עליו בעיניים עצומות לאור ההיכרות הקצרה בנינו, לאחר כמה דקות הוא המליץ לי על דלת פלדלת של חברת "רב- בריח"  הידועה בתור החברה הכי טובה לסוגי דלתות ומנעולים ובנוסף גם הראה לי דלת שמתאימה ביותר לבית שלי הן מבחינת הבטיחות שכמובן זה בראש ובראשונה והן מבחינת עיצוב והתאמה.

אני נורא שמחתי על היכרותי עם אורן ועל הרושם שהוא השאיר לי, כמובן שאקח אותו לחיקי בתור בעל מקצוע קבוע אם וכאשר אצטרך את שירותיו וממליץ עליו בחום!

https://yourlocksmith.co.il