מהו החלום שלך?

בחורה עם מחשב נייד

חלום

חלום או מציאות

מה המרחק בין חלום למציאות?

מה המרחק בין מציאות לפנטזיה?

המרחק בין חלום למציאות בין מציאות לפנטזיה ייתן לכם את המרחק בין הרצוי למצוי.

במרחב המחשבה הזו במרחב הזמן הזה נמצאת נקודת האיזון אליה אנו שואפים להגיע.

אם תירצו אולי ,כלים שלובים שתמיד יאזנו את עצמם.

החלום הוא כלי לדיאלוג בינינו לבין תת המודע שלנו, כל הדמויות שמופיעות בחלום מייצגות חלק באישיות שלנו ,כן גם מפלצות שרוצות כי ננהל איתן שיחה. יש להן משהו להגיד בשפת הסימנים.

בשיטת מוח אחד אנו משתמשים בחלום ובדמיון מודרך כחלק ממקור לתשובה החבויה אי שם בזיכרון.

אחד הכלים בו אתם יכולים להשתמש בבית "על כל שאלה תשובה" הוא לשאול שאלה, ובמהלך הימים הקרובים לרשום את החלומות (רצוי להכין נייר ועט ליד המיטה)

ותבדקו האם אתם מזהים את התשובות שקבלתם.

אתם מוזמנים ליצור קשר וביחד נפענח את התשובות כי עכשיו זה הזמן הנכון

 

נ.ב. במוח אחד אנו אומרים כי כל תמונה שעלתה בדמיון נרשמה כבר בעבר במוחנו ואין אלו חלומות נבואיים, אנו לא עוסקים במגיה או בחיזוי העתיד.

 

 

זהרה לוין

מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.