מדריך שימוש בפוטושופ אונליין

בחורה עם מחשב נייד

מדריך שימוש בפוטושופ אונליין עיצוב תמונות ואפקטים בתוכנת פוטושופ מדריכי לימוד חינם

מדריך שימוש בפוטושופ אונליין תוכנת הפוטושופ Photoshop עוסקת בתמונות דיגיטליות.
בעזרת תוכנה זו תוכלו לעצב תמונות רבות ולבחון אפשרויות עיצוב מסוימות היכולות לעניין אתכם: לבחור תמונה שלכם ולעצב את השיער, לצבוע אותו בגוון אחר ובכך לראות כיצד תראו לאחר השינוי.
אפשר לעשות תוספות שיער לעשות גוונים והכל לפני הגעתכם למספרה.
לתוכנה כלים רבים לעיבוד ועריכה של תמונות ואפשר לעצב תמונות שלכם או של אחרים בעיצובכם האישי והמקורי וזאת מבלי לפגוע בתמונה המקורית שצולמה.
תוכלו להעלות את התמונות אותן אתם עיצבתם לרשתות החברתיות בהן אתם חברים כדוגמת הפייסבוק Facebook ועוד רשתות אחרות, לשלוח תמונות אלו בדואר אלקטרוני, להשתמש בתמונות למחזיקי מפתחות ועוד.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

 

מדריך שימוש בפוטושופ אונליין למי כדאי ללמוד פוטושופ Photoshop?

את התוכנה כל אחד יכול ללמוד, כל מי שמתעניין בעיצוב ועיבוד של תמונות דיגיטליות, רבים מאתנו שהתבוננו בתמונות וודאי אמרנו לעצמנו… "וואי וואי… איזה תמונה גרוע, איך אני נראה כאן… וואי איך הייתי נראה…" מוכר לכם??
נכון, זו המציאות וכך היינו וזו המזכרת מאז אך היום אודות לתוכנת הפוטושופ Photoshop אפשר לעבד ולערוך תמונות מחדש לשביעות רצונכם, למה הכוונה? אפשר להסיר עיניים אדומות, להקטין או להגדיל חלקים בתמונה, למחוק צלקות, פצעונים וכו', אפילו אפשר לשנות את צבע השיער או אורכו – שיהיה קצר או ארוך יותר.
בעזרת תוכנה זו תוכלו לשלב בין מספר תמונות יחדיו וליצור תמונה חדשה שלא
צולמה כך קודם לכן, אפשר להוסיף טקסט ליד התמונה המתאר אותה או מתי
תמונה זו נערכה / עובדה מחדש.
כיום בעקבות כל השימוש הרב ברשתות חברתיות שונות ניתן לשתף את התמונות עם גולשים אחרים ברשתות אלו ולקבל תגובות מהם על עבודתכם כל זאת בלי שום פגיע בתמונות המקוריות היות והעבודה נעשית אך ורק בתוכנת מחשב – פוטושופ Photoshop.
מדובר בתוכנה מקצועית מאוד בתחום העיצוב הדיגיטלי והיא שימושית בקרב אנשים רבים מאוד. ביום יום אנו נתקלים רבות בדברים שעברו "תהליך פוטושופ Photoshop" למשל בשלטי חוצות, מגזינים, במוצרי צריכה, וגם באינטרנט בהמון אתרים שונים. בקרו אותנו באתר קורס פוטושופ וקבלו הצעת מחיר עוד היום על הלימודים ומחיר לימוד תוכנת גרפיקה ממוחשבת לעיבוד תמונות ותיקון צילומים לקויים בהצלחה.

[youtube 0oEohb-PVjM]

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים ללימודי תעודה עיצוב גרפיקה ותוכנות

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/