מדריך וולנטיין לגבר המבולבל

תכל'ס- all you need is (just) love, וגם כמה שוקולדים ארוזים יפה…

אם יש משהו שמשעשע אותי זה קיטש… אני מצד אחד כל כך לא בן אדם של זר פרחים אדום בוולנטיין ומצד שני, יכולה להבין את המתיקות הזו (או את התירוץ להיזכר שאוהבים, כמו שאמר לי חבר).
f34d6d77c262155302b902b522b62d3e
בכל שנה, קצת לפני וולנטיין אני מתחילה לקבל טלפונים מחברי האלפא שלי, ששואלים במעין מורא גדול, מה לקנות לזוגתם כמתנת אהבה. אז עבורם ועבור כל הגברים המבולבלים בעולם, כתבתי את כללי הקיטש האלה:
1. תזכור! גם אם לא תביא כלום, עצם העובדה שלא שחכחת כבר עושה 3/4 מהעבודה.
2. זה שאתה זוכר, לא אומר שאתה צריך להתעלם! מחווה קטנה שתראה שגם השקעת זמן ומחשבה חשובים לא פחות.
3. לא חייבים להטיס מטוסים בשמים! לפעמים מספיק שתכין לה סנדוויץ' עם פתק אהבה קטן לעבודה, שתזמין מקום להופעה שהיא אוהבת או תקנה לה פחזניה מהמקום הכי טוב בעיר. שוב- העיקר שזכרת והתאמצת.
4. אל (!!) תשלח לה פרחים. נכון. פרחים זה כיף, אבל לא במשלוח ולא ביום האהבה. כשאתה שולח פרחים במשלוח אתה משדר "סימנתי וי" ואז אתה מפספס את כל הקטע. רוצה להביא לה פרחים? תקנה אותם ותביא לה אותם בעצמך.
5. אם כבר זר- אז לך על זר שוקולד. מעבר לזה שזה הרבה יותר מקורי, זה גם טעים ותוכלו לבלות ערב שלם ולהתפנק על שוקולדים איכותיים יחד (הסקס אחר כך יבוא מעצמו).
IMG_1720
6. הלכת על שוקולדים? יופי! לך על האיכותיים שבהם (וגם אותם- תביא בעצמך). ההמלצה שלי: עציץ השוקולד הסופר מרהיב של ZER4U שגם מגיע בקופסא מהממת, גם משלב ורדים אדומים וגם טעים, או על מזוודת השוקולדים המהממת של מקס ברנר, שגם היא משלבת קופסת פח מעלפת עם מלא שוקולים איכותיים וטעימים בפנים.

זר שוקולדים עצום ומרשים של ZER4U
זר שוקולדים עצום ומרשים של ZER4U

מזוודת שוקולד של מקס ברנר
מזוודת שוקולד של מקס ברנר

זה מה שיש בתוך המזוודה- הכי פינוק
זה מה שיש בתוך המזוודה- הכי פינוק

6. אתם פחות בעניין של שוקולד? בכל זאת תביא שוקולד! גם אם אתם לא ממש חובבי הז'אנר, יש בשוקולד משהו רומנטי להפליא. אתה יכול לבחור במארז שוקולד לב של מקס ברנר, או להשקיע ממש ולהביא לה אריזת שוקולד לבבית ומוזהבת של גודיבה (נמכר בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון- הו, כאן מדד ההשקעה שלך ישבור שיאים).
קופסת לב קטנה מפח, מלאה בשוקולדים, של מקס ברנר
קופסת לב קטנה מפח, מלאה בשוקולדים, של מקס ברנר

גודיבה! שיא ההשקעה (והטעם)
גודיבה! שיא ההשקעה (והטעם)

7. סעיף 4- לגבי כל מתנה שתבחר
8. שוקולד ופרחים זה לא מספיק. אפשר ורצוי לבלות בבית, אבל תהיה אתה זה שמתכנן את הערב- איזה סרט רואים, מה אוכלים ואפילו מה לובשים. תן לה ערב אחד לא להחליט כלום.
9. צרף פתק בכתב יד. אתה לא חייב להיות משורר, העיקר שתכתוב לה עד כמה היא חשובה לך ומה אתה מרגיש כלפיה. בכתב יד כבר אמרתי??
39a76b00a896239ad85b036002824864
10. עשה הכל מהלב ובכיף. אל תתייחס לזה כאל "תיק". אנחנו מרגישות את זה ואז כל המאמץ יהיה לשווא. אם החלטת לעשות משהו- תהנה מזה, תזכר בדייט הראשון או השני ועשה את הכל מכל הלב.
בהצלחה וחג אהבה שמח (שילהיט את האהבה לפחות עד לט"ו באב, כי אז תצטרך לעשות הכל שוב).
**הפוסט פונה לגברים, אך רלוונטי לשני המינים כמובן 🙂
 

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה